Gniazdo podwójne bez uziemienia z przesłonami kompletne Ecru As - GP-2GP/27
- Kod producenta: GP-2GP/27
- Kod systemowy: AS-27-044
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
- Seria: As
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Ecru
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Prąd znamionowy 16 A
Opis
Standardowe gniazdo elektryczne podwójne, bez uziemienia wyposażone w przesłony torów prądowych. W zestawie z ramką.
Uwaga:
Gniazda nie można stosować do systemów ramkowych i puszek natynkowych.
Przesłony torów prądowych to zaślepki, które uniemożliwiają włożenie do gniazdka innych przedmiotów niż wtyczka. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne gdy chcemy uniemożliwić dostęp do gniazdka np. dzieciom.
O serii
Kolekcja osprzętu elektroinstalacyjnego As wyróżnia się geometryczną formą, przełamaną delikatnymi krzywiznami ramek. Stanowi połączenie dynamicznego wzornictwa i neutralnej kolorystyki. Dzięki konkurencyjnej cenie i ponadczasowemu designowi produkty z serii As świetnie sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej i dla inwestycji.
Produkty z serii As występują w pięciu kolorach: białym, ecru, srebro, satyna light i czarny metalik.


Dane techniczne
| Seria: | As |
| Kod producenta: | GP-2GP/27 |
| EAN: | 5907577452322 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Ecru |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj podłączenia: | Zaciski śrubowe |
| Przesłony torów prądowych | Tak |
| Uziemienie: | Nie |
| Ramka w zestawie: | Tak |
| Szerokość: | 84 mm |
| Wysokość: | 84 mm |
| Głębokość wbudowania: | 27 mm |