32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Sonata

Seria Sonata spełni oczekiwania podążających za najnowszymi trendami, urzeknie swym kształtem i elegancją. Dzięki swemu wzornictwu Sonata idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Prosta forma, elegancja, wysoka jakość wykonania i funkcjonalność to najważniejsze cechy, wyróżniających tę serię.
Seria Sonata jest dostępna w 6 kolorach produktów oraz 17 kolorach ramek, wykonanych m.in. ze szkła, aluminium, drewna oraz kamienia.
Łączniki

Łączniki

Łączniki z podświetleniem

Łączniki z podświetleniem

Gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne

Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe

Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne

Gniazda antenowe

Gniazda antenowe

Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe

Obudowy gniazd multimedialnych

Obudowy gniazd multimedialnych

Ściemniacze

Ściemniacze

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Sterowanie bezprzewodowe

Sterowanie bezprzewodowe

Ramki

Ramki

Ramki do zestawów IP44

Ramki do zestawów IP44

Zaślepki

Zaślepki

Puszki natynkowe

Puszki natynkowe

Akcesoria

Akcesoria

Szeroki asortyment serii Ospel Sonata

Seria produktów Ospel Sonata jest bardzo zróżnicowana. W ofercie znajdują się nie tylko standardowe łączniki jednobiegunowe. Wygodnym rozwiązaniem są wyłączniki podwójne, które mogą posiadać dodatkowe podświetlenie. Z kolei użyteczne łączniki schodowe pozwalają włączyć światło na wybranym poziomie kondygnacji.

Warto zwrócić uwagę także na inne propozycje w tej kategorii. W ofercie znaleźć można m.in. gniazda komputerowe, zaślepki oraz specjalne gniazda głośnikowe. Producent, tworząc serię Ospel Sonata, zadbał o dostarczenie pełnej gamy wyposażenia instalacji elektrycznej.

Gustowne gniazda Ospel Sonata

Produkty sygnowane marką Ospel Sonata cechuje nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Zamontowanie eleganckich gniazd elektrycznych pozwala znakomicie podkreślić walory wnętrz wykończonych w minimalistycznym stylu. Trzeba jednak pamiętać o doborze odpowiedniej ramki, ponieważ mechanizmy są sprzedawane oddzielnie.

Ważną zaletą produktów z serii Ospel Sonata jest przemyślany projekt. Łączniki łatwo dostrzec przy niskiej widoczności, dlatego nie stanowi problemu znalezienie włącznika w ciemności. To zasługa m.in. zróżnicowanej palety kolorystycznej. Klienci mają do wyboru aż sześć wariantów kolorów m.in.: klasyczną biel, eleganckie srebro czy równie prestiżowy kolor czarny metalik.

Wielofunkcyjne gniazda elektryczne

W serii Ospel Sonata można znaleźć nie tylko klasyczne gniazda elektryczne, ale także produkty o innym przeznaczeniu. Mowa tu na przykład o czujnikach ruchu czy regulatorach temperatury. Pierwsze grupa wspomnianego asortymentu pozwala włączyć światło dopiero, gdy ktoś pojawi się w pomieszczeniu. To skuteczny sposób na przeprowadzenie znacznych oszczędności w domowym budżecie.

Z kolei regulatory temperatury umożliwiają dopasować poziom ogrzewania do potrzeb domowników. Projektanci serii Ospel Sonata zadbali o to, aby sterowanie było bardzo prostą czynnością. Wystarczy nacisnąć przycisk i ustawić odpowiednią temperaturę. Na uwagę zasługują także ściemniacze oraz specjalne gniazda antenowe i telefoniczne.

Please wait...