Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Materiał
Wyczyść filtr
Krotność
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Materiał
  • Krotność
Wyczyść Zastosuj

Ramki montażowe Ospel Impresja – kompatybilność estetyczna gwarantem harmonijnej aranżacji

Do montażu dowolnych produktów z serii Ospel Impresja stworzono ramki, które pomogą umieścić funkcjonalne akcesoria na ścianach w estetyczny sposób. Dostępne w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, ramki można dowolnie konfigurować i montować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Ustawiane poziomo lub pionowo, w grupach po kilka sztuk lub pojedynczo – niezależnie od wybranego sposobu montażu, można cieszyć się dopracowanym efektem wizualnym. W ramkach umieścić można wszystkie potrzebne wyłączniki i gniazda, dzięki czemu będą one współgrać ze sobą i stanowić doskonałe dopracowanie wystroju wnętrza.

Wysoka jakość warunkiem wytrzymałości

Montażowe ramki z tworzywa sztucznego to uniwersalne produkty, w których można zamontować dowolne akcesoria z serii Ospel Impresja – wyłączniki światła, czujniki ruchu, regulatory temperatury i gniazdka elektryczne różnego rodzaju. Z łatwością można dobrać ramki do posiadanych produktów – z uwagi na to, że pochodzą one z jednej serii, są kompatybilne estetycznie i kolorystycznie. Ramki montażowe, podobnie jak inne produkty z tej serii, występują w barwach: białej, écru, tytanu, antracytu oraz złota. Jednak to nie jedyne propozycje, jakie producent przygotował dla swoich klientów.

Ramki szklane i aluminiowe Impresja Presitge – do ekskluzywnych aranżacji

Dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących stylowych akcesoriów do wykańczania wnętrz, stworzono ramki montażowe Ospel Impresja Prestige. Są one wykonane ze szkła oraz aluminium, ich wytrzymałość jest dzięki temu zmaksymalizowana. Również wizualnie odbiegają one od swoich plastikowych odpowiedników – niestandardowe kolory to między innymi limonka oraz śliwka. Sprawdzą się we wnętrzach, w których liczy się oryginalność aranżacji i niebanalna stylistyka. Możliwość eksperymentowania z konfiguracjami ramek pozwala wykreować zaskakujące zestawienia, które będą zarówno praktyczne, jak i estetyczne.