Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda antenowe Ospel Impresja – dla czystego sygnału bez zakłóceń

Aby odbierać sygnał radiowy, telewizyjny oraz satelitarny, wymagane jest posiadanie gniazda antenowego. Jego wybór warunkowany jest rodzajem instalacji prowadzonej w budynku, dlatego seria Ospel Impresja proponuje bogaty asortyment antenowych gniazdek elektrycznych. Standardowe zastosowania nie wymagają skomplikowanych modeli gniazdek i w tej roli z powodzeniem sprawdzą się gniazdka antenowe typu F. Chcąc podłączyć kabel z zsumowanym sygnałem radia, telewizji naziemnej oraz satelitarnej, należy wybrać gniazdo RTV-SAT. Gniazdo RTV-SAT z dwoma wyjściami dla telewizji satelitarnej będzie potrzebne dla dekodera z funkcją nagrywania. Wybór odpowiedniego gniazdka decyduje o satysfakcji z późniejszego użytkowania produktu oraz o efektywności przesyłanego sygnału.

Odpowiednie gniazda antenowe gwarancją funkcjonalności

Pojedyncze gniazda antenowe typu F sprawdzą się w miejscach, gdzie prowadzona jest prosta instalacja kablowa i potrzebny jest produkt do podłączenia jednego urządzenia do telewizji. Gniazda podwójne stworzone są do podpinania dwóch urządzeń. Oferta obejmuje również gniazdka antenowe dla instalacji szeregowych, w których jeden kabel od anteny biegnie przez różne pomieszczenia – wtedy najlepszym rozwiązaniem są gniazda antenowe przelotowe. Chcąc zakończyć instalację przelotową, należy zaopatrzyć się w antenowe gniazdko zakończeniowe. Wszystkie modele wspomnianych gniazdek dostępne są w serii Ospel Impresja.

Estetyka, która zachwyca

Poza niewątpliwą użytecznością i odpornością, gniazdka antenowe z omawianej serii mogą poszczycić się również niebanalnymi walorami wizualnymi. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, zatem każdy ma szansę wybrać idealny model do swojego wnętrza. Antenowe gniazdka białe i écru znajdą zastosowanie w klasycznie urządzanych przestrzeniach, z kolei gniazdka w odcieniu złota, tytanu lub antracytu świetnie będą wyglądać w eleganckich i nowoczesnych aranżacjach. Do montażu gniazdek wymagana jest ramka.