Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Regulatory temperatury z serii Ospel Sonata

Chcąc mieć wpływ na panującą w danym wnętrzu temperaturę, warto zapatrzyć się w specjalistyczne regulatory, dzięki którym z łatwością można optymalizować komfort cieplny, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Proponujemy regulatory temperatury z serii Ospel Sonata, które pomogą sterować ogrzewaniem – możesz wybrać regulatory z czujnikami podpodłogowymi lub napowietrznymi, dostosowane do rodzaju ogrzewania, jaki posiadasz w swoich pomieszczeniach. Czujniki podpodłogowe dedykowane są ogrzewaniu elektrycznemu lub wodnemu, montowanemu pod podłogą, z kolei napowietrzne czujniki są uniwersalne i możesz wybrać je do wszystkich typów ogrzewania – zarówno podpodłogowego, jak i klasycznego, grzejnikowego.

Różnorodność regulatorów dla zoptymalizowania wyboru

Dzięki bogactwu akcesoriów regulujących temperaturę możesz wybrać takie, które idealnie odpowiedzą na Twoje potrzeby. Jak wszystkie produkty z serii Ospel Sonata, również regulatory dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, typowych dla akcesoriów z tej serii. Możesz wybierać spośród standardowej bieli i odcienia écru, czarnego metalika, matowego srebra, a także barwy złotej i brązowej. Od klasycznych rozwiązań, po bardziej eleganckie, ekskluzywne, a nawet ekstrawaganckie – dzięki temu bez trudu wybierzesz idealne produkty do swoich wnętrz.

Wygodna i intuicyjna obsługa

Regulatory temperatury z serii Ospel Sonata pozwalają na precyzyjną kontrolę i optymalizację ustawień ogrzewania – poręcznym pokrętłem można ustawić idealną temperaturę, gwarantującą indywidualny komfort cieplny. Do montażu regulatorów wymagane są ramki, które również odnajdziesz w naszym asortymencie – zobacz bogatą ofertę uniwersalnych ramek i dopasuj je do wybranego modelu regulatora. Zapraszamy do weryfikacji naszej bogatej oferty sterowników temperatury, które możesz wykorzystać w swojej przestrzeni prywatnej, w biurze lub w lokalu usługowym – wszędzie tam, gdzie kontrola nad panującą we wnętrzach temperaturą okazuje się niezbędna.