Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda antenowe Ospel As – najwyższa jakość sygnału

W naszej ofercie posiadamy zróżnicowany asortyment gniazd antenowych, bez których niemożliwy jest przesył sygnału radiowego, telewizyjnego czy satelitarnego. Bogactwo wyboru pozwala Ci zaopatrzyć się w idealne gniazda antenowe, odpowiadające wymogom instalacji w Twoim budynku – od niej bowiem uzależniony jest rodzaj gniazd, jakie powinieneś kupić. Dlatego też, przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapraszamy Cię do zweryfikowania naszej oferty i dostępnych w niej propozycji, a także zachęcamy do sprecyzowania własnych potrzeb, preferencji i parametrów instalacyjnych. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że wybierzesz najlepsze gniazda, zoptymalizowane do indywidualnych potrzeb.

Wybierz najodpowiedniejsze gniazdo antenowe

Bogactwo modeli gniazd antenowych z serii Ospel As pozwoli Ci na wybór najbardziej odpowiedniego. Proponujemy gniazda antenowe typu F pojedyncze oraz podwójne, gniazda antenowe RTV, RTV-SAT końcowe, przelotowe oraz z dwoma wyjściami, jak również gniazda RTV-DATA. Wybór konkretnego gniazda uzależniony jest od sygnału, jaki chcesz przesyłać oraz od urządzeń, jakie posiadasz w swoim domu i chcesz podpiąć do gniazda. Posiadamy gniazda antenowe do standardowych zastosowań, a także bardziej zaawansowane gniazda do podłączenia zintegrowanych systemów telewizyjnych, w tym również dekoderów z funkcją nagrywania. Dostaniesz u nas gniazda wykonane z normą, pozwalającą na montaż podłączeń abonenckich.

Wysoka jakość i uniwersalna estetyka

Jeśli obawiasz się, że gniazda zaburzą estetykę Twoich aranżacji wnętrzarskich, to nie musisz już dłużej martwić się tą kwestią. W naszej ofercie znajdziesz gniazda antenowe w neutralnych odcieniach kolorystycznych, dzięki którym te funkcjonalne gadżety nie będą rzucać się w oczy, a nawet jeśli zostaną zauważone – nie przytłoczą topornością wizualną. Gniazda antenowe białe, czarne, ecru, srebrne oraz w odcieniu satyna light świetnie uzupełnią każdy design, nie przynosząc wstydu ani nie zaburzając harmonijnej estetyki wnętrz.