Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Kategoria modułu
Wyczyść filtr
Ekranowanie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Kategoria modułu
  • Ekranowanie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda komputerowe z serii Ospel Sonata

Internetowe gniazda komputerowe dostępne w tej ofercie umożliwią Ci podłączenie klasycznej skrętki komputerowej ze złączem RJ45. W standardowej ofercie proponujemy gniazda pojedyncze i podwójne kategorii 5e, a jeśli potrzebujesz gniazda z wyższych kategorii (6, 6a) lub ekranowanych, musisz zakupić obudowę gniazda komputerowego oraz optymalny moduł. Wszystkie niezbędne elementy znajdziesz w naszej ofercie – wystarczy zweryfikować dostępny asortyment!

Bogaty wybór gniazd – zoptymalizuj funkcjonalne i estetyczne parametry gniazd komputerowych

Seria Ospel Sonata charakteryzuje się niebanalnymi walorami wizualnymi, które pomogą Ci stworzyć harmonijną aranżację, dopracowaną w każdym detalu. Komputerowe gniazda możesz nabyć w wersji białej, białej matowej, écru, czarnej, a także srebrnej, złotej i brązowej. Bez trudu zatem dopasujesz styl gniazdek do panującego we wnętrzach designu. Jednak zalety estetyczne to nie jedyne walory prezentowanych gniazdek – nie sposób nie docenić ich praktyczności i użyteczności. Gniazdka komputerowe pojedyncze i podwójne, dostępne w naszej ofercie są wystarczającymi rozwiązaniami do podłączenia standardowej prędkości internetu. Zapewniają wydajny przesył informacji w sieci, dzięki czemu zniwelowane zostają ewentualne usterki lub zakłócenia. Jeżeli potrzebujesz innych typów gniazd sprawdź gniazda multimedialne z serii Sonata.

Wydajna transmisja danych, dzięki gniazdkom najwyższej jakości

Aby zrealizować skuteczny montaż gniazdek komputerowych, niezbędne są odpowiednio dostosowane ramki. Można zastosować systemy ramkowe wielokrotne do oferowanych gniazdek, zatem bez trudu dobierzesz najlepsze ramki do wybranych gniazdek. W naszym asortymencie odnajdziesz gniazdka o zoptymalizowanych parametrach wraz z uniwersalnymi ramkami, co pozwoli Ci wyposażyć swoje zaplecze komputerowe i internetowe w doskonałe akcesoria, ułatwiające codzienną pracę i korzystanie z możliwości Internetu. Z nimi transmisja danych będzie wydajna, skuteczna i niezakłócona – warto zatem w nie zainwestować. Zapraszamy do zweryfikowania naszego asortymentu!