Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Współpraca z LED
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Współpraca z LED
Wyczyść Zastosuj

Ściemniacze Ospel As – wygodna regulacja natężenia światła

Innowacyjne ściemniacze wyposażane są coraz częściej przez producentów w funkcje, których celem jest podniesienie użyteczności i dogodności obsługi. Możesz zatem wybrać ściemniacze do LED z funkcją automatycznego wyłącznika czasowego i opóźnionym wyłącznikiem – funkcja ta nazywa się „time to bed” i zdecydowanie ułatwia wieczorne rytuały przed snem. Dostępne są również standardowe ściemniacze do żarówek halogenowych.

Uniwersalne ściemniacze z nowoczesnymi opcjami

Nowoczesne sposoby regulowania intensywności oświetlenia zachwycają miłośników innowacyjnych technologii. Nasz sklep również wychodzi im naprzeciw i proponuje Ci szeroki asortyment ściemniaczy, dzięki którym zoptymalizujesz oświetlenie w swoich wnętrzach, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Posiadamy klasyczne ściemniacze elektroniczne, które działają intuicyjnie i są wygodne w obsłudze – wystarczy krótkie dotknięcie ściemniacza, aby włączyć lub wyłączyć światło w pomieszczeniu, jeśli panel zostanie dotknięty przez dłuższą chwilę, uruchamia się tryb regulacji jasności oświetlenia – światło rozjaśnia się aż do momentu osiągnięcia najwyższego poziomu, następnie kierunek regulacji zmienia się i światło płynnie się przygasza. Zwolnienie ściemniacza jest sygnałem do zakończenia regulacji – to proste, szybkie i wygodne urządzenia, pozwalające na idealne dostosowanie jasności oświetlenia do konkretnych potrzeb.

Eleganckie ściemniacze oświetlenia do każdego wnętrza

Stonowany design i uniwersalna estetyka sprawiają, że można zamontować je w różnych przestrzeniach – nie tylko w mieszkaniu czy domu, ale również w biurze, lokalu użytkowym czy gabinecie usługowym. Ściemniacze z serii Ospel As oferujemy w kilku wersjach kolorystycznych, abyś mógł wybrać idealny dla siebie model – biały, écru, srebrny i satyna light. Nasze ściemniacze są kompatybilne z różnymi źródłami światła, sprawdź ofertę, sprecyzuj swoje potrzeby i realizuj zamówienie!