Kolekcja As stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują klasycznego i nieskomplikowanego rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Zarówno główne komponenty, jak i ramki, są oparte na formie kwadratu z wyraźnie zaznaczonymi narożnikami. Ta kolekcja jest dedykowana dla osób pewnych swoich wyborów, co odzwierciedla się również w ograniczonych i doskonale wpasowanych w klasykę opcjach kolorystycznych: białym, czarnym, ecru, srebrnym i satynie. Seria As to także świetne rozwiązanie do zastosowań inwestycyjnych.

Ospel As – gniazda, włączniki i ramki w klasycznym stylu

Klasyczne, minimalistyczne, uniwersalne, a zarazem eleganckie – takie są elementy osprzętu elektroinstalacyjnego z serii Ospel As. To kolekcja zaprojektowana z myślą o wymagających – tych, którzy oczekują połączenia ponadczasowej estetyki z funkcjonalnością i niezawodną jakością działania. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą zaprojektować system gniazd i włączników zgodnie z potrzebami domu czy biura.

Ospel As – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W kolekcji Ospel As znajduje się szeroka gama akcesoriów, włączając w to m.in.: wyłączniki, również w wersji z subtelnym podświetleniem, gniazda komputerowe, ściemniacze LED, ściemniacze elektroniczne, sterowane zdalnie, elektroniczne czujniki ruchu, regulatory temperatury, gniazda elektryczne, gniazda głośnikowe, gniazda bryzgoszczelne (hermetyczne), gniazda antenowe.

Kolekcja uwzględnia również bogaty wybór ramek – pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Dzięki temu zyskujesz możliwość tworzenia własnych zestawów łączników i gniazd – dostosowanych do wymogów funkcjonalnych pomieszczenia. Samodzielnie skompletuj zestaw akcesoriów, których potrzebujesz.

Design, który pokochasz

Seria Ospel As łączy szeroki zakres zastosowania z przemyślanym wzornictwem. Zarówno ramki, jak i łączniki oraz gniazdka są zamknięte w geometrycznej, minimalistycznej formie. Jej surowość jest przełamana przez delikatne krzywizny ramek.

Na uwagę zasługuje również rozpiętość kolorystyczna – akcesoria są dostępne w aż czterech stonowanych i subtelnych odcieniach: białymczarnym metalik, ecru, srebrnym oraz satyna light. Bez trudu dobierzesz odpowiednią wersję do stylu aranżacji przestrzeni – nowoczesnej, retro, glamour, skandynawskiej, loftowej i wielu innych.

Postaw na bezkompromisową jakość, styl i funkcjonalność w jednym!