Kolekcja Impresja doskonale harmonizuje funkcjonalność charakterystyczną dla sprzętu elektrycznego z elegancką linią o delikatnie wypukłym kształcie, opartą na formie kwadratu. Elementy należące do serii Impresja są dostępne w siedmiu różnych kolorach: białym, ecru, srebrnym, tytanowym, antracytowym, czarnym oraz złotym. Ten szeroki wachlarz opcji kolorystycznych umożliwia dopasowanie osprzętu zarówno do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, surowych aranżacji industrialnych, jak i klasycznych, bogato zdobionych przestrzeni.

Ospel Impresja - gniazda, wyłączniki i ramki w klasycznej formie

Ospel Impresja to kolekcja eleganckich włączników i gniazdek, które doskonale dopasują się do każdego pomieszczenia. Wszystkie elementy są wykonane z materiałów wysokiej jakości o wyjątkowo starannym wykończeniu. Takie zestawienie powoduje, że włączniki i gniazdka doskonale się prezentują, wyglądają bardzo estetycznie i świetnie się eksponują.

Włącznik czy gniazdko nie musi być wyłącznie użytkowy. Jego funkcje praktyczne można z powodzeniem połączyć z eleganckim i efektownym designem, tak jak robimy to w przypadku kolekcji Ospel Impresja. Delikatnie wypukła linia nadaje włącznikom lekkości i delikatności. Jednocześnie są bardzo przyjemne w dotyku, a specjalnie opracowany mechanizm sprawia, że bardzo łatwo się ich używa.

Ospel Impresja - różnorodność kolorów i łatwość zakupu

Z uwagi na różnorodność stylów, w jakich wykańczane są mieszkania, zdecydowaliśmy, że kolekcja Ospel Impresja dostępna będzie w sześciu kolorach. Wśród dostępnych barw znajdują się: biały, ecru, srebrny, tytanowy, złoty metalik, antracyt. Taka różnorodność to sposób na to, by znacznie więcej osób mogło skorzystać z naszej oferty i zastosować w swoich mieszkaniach nasze włączniki. Dla wygody naszych klientów i po to, by zwiększyć liczbę dostępnych opcji oferujemy ramki wykonane ze szkła i aluminium.

Całe zamówienie jest kompletowane poprzez zakupienie osobno mechanizmu i ramki.

Tradycyjny design i niezawodność

Ospel Impresja to kolekcja włączników, włączników z podświetleniem, gniazd elektrycznych, gniazd głośnikowych, gniazd antenowych, telefonicznych, komputerowych, ściemniaczów, obudów gniazd multimedialnych, czujników ruchu, regulatorów temperatury i ramek. Wszystkie są bardzo eleganckie, estetyczne i bardzo efektowne. Wysoka jakość powoduje, że wszystkie elementy są bardzo trwałe, odporne i zapewniają wiele lat sprawnej użyteczności.

Wszystkie oferowane przez nas elementy zostały zaprojektowane na bazie kwadratu, przez co cała kolekcja Ospel Impresja jest spójna, harmonijna i jednolita. Wszystkie niezbędne elementy, które trzeba zastosować w domu doskonale są ze sobą idealnie zgrane.