Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Łączniki Aria Ospel - skompletuj wymarzony produkt na dwa sposoby

Firma Ospel jest wiodącym producentem osprzętu elektrycznego, który łączy w sobie atrakcyjną prezencję i nienaganną funkcjonalność. Łączniki Aria są wyróżniającym się elementem asortymentu, ponieważ odznaczają się schludnym wzornictwem oraz aurą elegancji i nie sposób odmówić im solidności. Występują w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych pozwalających na dopasowanie akcesorium do dominującego stylu konkretnego wnętrza. Do dyspozycji klientów oddano produkty szare (mat), czarne (metalik), srebrne, białe i ecru.

Eleganckie łączniki Aria mają modułowy charakter, który dodatkowo wpływa na ich unikalność. Istnieje bowiem możliwość skompletowania produktu z mechanizmu oraz ramki, tworząc spersonalizowaną kompozycję. Można także dopasować do niego ozdobną ramkę, zespół poświetlenia (LED lub LTS) bądź klawisz. Zestawienie poszczególnych elementów według własnego gustu lub oczekiwań skutkuje powstaniem łącznika o niepodważalnym potencjale aranżacyjnym.

Najpopularniejsze rodzaje włączników Aria

Najpopularniejszym rodzajem łącznika Aria Ospel jest model jednobiegunowy (pojedynczy). Posiada jeden klawisz, który pozwala na załączanie i wyłączanie w obrębie jednego obwodu elektrycznego. Znajduje swoje zastosowanie jako standardowy przełącznik oświetlenia. Łącznik świecznikowy (podwójny) ma dwa klawisze. Zapewnia możliwość łączenia niezależnych obwodów ze wspólnego zasilania, co okazuje się przydatne w przypadku lamp oferujących oświetlenie dwustrefowe. Schodowy łącznik z kolekcji Aria zawsze współpracuje z drugim, takim samym akcesorium. Przełączenie któregokolwiek z nich skutkuje zmianą stanu obwodu, co przekłada się na możliwość sterowania nim z dwóch miejsc. W serii Aria widnieją również łączniki żaluzjowe, krzyżowe, zwierne (do dzwonka oraz światła), hotelowe, kontrolne, a także potrójne. Bogaty wybór produktów z tej eleganckiej kolekcji sprawia, że każdy odnajdzie w niej model odpowiadający na indywidualne potrzeby.