Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Materiał
Wyczyść filtr
Krotność
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Materiał
  • Krotność
Wyczyść Zastosuj

Ramki montażowe do produktów z serii Ospel Aria – zadbaj o estetykę w Twoich wnętrzach

Przeznaczone do montażu produktów Ospel Aria ramki dostępne są w kolorach typowych dla tej serii: klasycznym białym i écru, nowoczesnym, matowym szarym i srebrnym oraz metalicznym, luksusowym czarnym. Doskonale sprawdzą się zatem do montażu włączników, sterowników, gniazd i ściemniaczy, a także innych akcesoriów z tej serii. W ofercie znajdują się zarówno ramki pojedyncze, jak i ramki wielokrotne – maksymalnie pięciokrotne. Możliwy jest ich montaż w pionie lub w poziomie, w zależności od indywidualnych preferencji i parametrów przestrzennych. Dzięki ramkom można zamontować niezbędne włączniki i gniazda w estetyczny i spójny sposób, harmonizujący z całościowym designem wnętrza. Jednak zapewnienie estetycznego montażu to nie jedyne zadanie ramek – bez nich stabilizacja gniazd naściennych nie byłaby możliwa. Ich rolą jest solidne mocowanie i zabezpieczenie przed awariami czy destabilizacją zamontowanych na ścianie akcesoriów.

Uniwersalne ramki montażowe

Chcąc mieć pewność, że wybrane produkty z serii Ospel Aria zostaną stabilnie i estetycznie zamontowane, warto wybrać ramki do montażu gniazd i włączników również z tej serii produktowej. Gwarantuje to szybkość i sprawność montażu, a także zapewnia pożądany rezultat wizualny. Ramki pojedyncze sprawdzą się w miejscach, gdzie montuje się jedno gniazdko czy włącznik. W pomieszczeniach, w których natężenie użytkowe jest wysokie, warto zastosować co najmniej ramki podwójne, a gdy montowanych jest więcej włączników i gniazdek oraz akcesoriów sterujących – ramki pięciokrotne będą idealne. Dzięki możliwości ich montażu w pionie oraz w poziomie można idealnie zoptymalizować ich umiejscowienie na ścianie, tworząc kombinacje doskonałe pod względem praktycznym i wizualnym. Ramki wielokrotne najczęściej wykorzystywane są w kuchni, gdzie istnieje konieczność montażu wielu gniazdek elektrycznych.

Ramki Aria Prestige

Dla odbiorców ceniących najwyższą jakość i dbanie o każdy detal przeznaczone są ramki z serii Aria Prestige. Zostały wykonane ze szlachetnych materiałów: szkła i szczotkowanego aluminium o grubości 4 mm. Ramki szklane dostępne są w 3 kolorach: białym, czarnym oraz szarym. Dzięki połączeniu z subtelną ramką wewnętrzną z tworzywa sztucznego dodadzą pomieszczeniom lekkości i wyrafinowanego wyglądu. Ramki aluminiowe dostępne są w 2 kolorach: aluminiowym oraz antracytowym. Idealnie podkreślą nowoczesny i industrialny wygląd wnętrza. Ramki z serii Prestige są dostępne w wersji od pojedynczej do poczwórnej.