Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Czujniki ruchu Ospel As – profesjonalne sensory z optymalnym zasięgiem

Elektroniczne czujniki ruchu przeznaczone są do wykrywania ruchu w wybranym zasięgu i załączania światła lub systemów sygnalizacyjnych. Modele dostępne w naszym asortymencie automatycznie wyłączają światło lub inny sygnał po upływie określonego czasu. Są to zatem w pełni zautomatyzowane sensory ruchu, świetnie sprawdzające się w przestrzeniach prywatnych – w domach, na klatkach schodowych, w ogrodzie i przed posesją, a także w lokalach usługowych, hotelach i wszystkich miejscach, w których potrzebna jest kontrola i ochrona przed dostępem niepowołanych osób.

Nowoczesne funkcjonalności w czujnikach ruchu z serii Ospel As

Nasze czujniki wyposażone są w innowacyjne rozwiązania, ułatwiające korzystanie z sensorów i maksymalizujące ich użyteczność. W większości modeli możesz wybrać dowolny tryb działania, dzięki czemu funkcjonalność czujnika jest w pełni zoptymalizowana do indywidualnych potrzeb. Proponujemy czujniki ruchu z funkcją kontroli poziomu natężenia światła – uruchamiają one oświetlenie wskutek wykrycia ruchu jedynie wtedy, gdy poziom światła naturalnego spada do określonej granicy. Czujniki są wyposażone w funkcję symulacji obecności – sprawdzą się dla osób, które często wyjeżdżają i nie chcą zostawiać domów na pastwę złodziei. Skuteczną ochroną przed kradzieżą mogą stać się czujniki, automatycznie włączające oświetlenie pod nieobecność mieszkańców – światło jest włączone przez określony czas, następnie samo się wyłącza. To nowoczesny sposób na walkę z włamaniami!

Elegancki design czujników ruchu

Sensory elektroniczne nie tylko są imponująco funkcjonalne, ale również pozwalają na umieszczenie w każdym wnętrzu oraz przed budynkiem. Dzięki neutralnej estetyce nie zaburzą żadnej aranżacji, a dostępność w kilku wersjach kolorystycznych ułatwia dokonanie wyboru. Jak wszystkie produkty z serii Ospel As, również czujniki ruchu występują w kolorze: białym, czarnym, ecru, srebrnym i satyna light. Z pewnością wybierzesz idealny model dla siebie.