32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

As

Seria Ospel As to połączenie dynamicznego wzornictwa, neutralnej kolorystyki i ponadczasowego designu. Sprawdzi się zarówno w dużych inwestycjach jak i domowych wnętrzach. Produkty są dostępne w kolorze białym, ecru, satyna light i srebro.
W serii As dostępne są wszystkie produkty m.in. łączniki, gniazda elektryczne, ramki, ściemniacze. Zamówienie kompletujemy poprzez zakup osobno mechanizmów i ramek.
Łączniki

Łączniki

Łączniki z podświetleniem

Łączniki z podświetleniem

Gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne

Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe

Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne

Gniazda antenowe

Gniazda antenowe

Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe

Obudowy gniazd multimedialnych

Obudowy gniazd multimedialnych

Ściemniacze

Ściemniacze

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Ramki

Ramki

Ramki do zestawów IP44

Ramki do zestawów IP44

Puszki natynkowe

Puszki natynkowe

Zaślepki

Zaślepki

Akcesoria

Akcesoria

Ospel As – gniazda, włączniki i ramki w klasycznym stylu

Klasyczne, minimalistyczne, uniwersalne, a zarazem eleganckie – takie są elementy osprzętu elektroinstalacyjnego z serii Ospel As. To kolekcja zaprojektowana z myślą o wymagających – tych, którzy oczekują połączenia ponadczasowej estetyki z funkcjonalnością i niezawodną jakością działania. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą zaprojektować system gniazd i włączników zgodnie z potrzebami domu czy biura.

Ospel As – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W kolekcji Ospel As znajduje się szeroka gama akcesoriów, włączając w to m.in.: wyłączniki, również w wersji z subtelnym podświetleniem, gniazda komputerowe, ściemniacze LED, ściemniacze elektroniczne, sterowane zdalnie, elektroniczne czujniki ruchu, regulatory temperatury, gniazda elektryczne, gniazda głośnikowe, gniazda bryzgoszczelne (hermetyczne), gniazda antenowe.

Kolekcja uwzględnia również bogaty wybór ramek – pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Dzięki temu zyskujesz możliwość tworzenia własnych zestawów łączników i gniazd – dostosowanych do wymogów funkcjonalnych pomieszczenia. Samodzielnie skompletuj zestaw akcesoriów, których potrzebujesz.

Design, który pokochasz

Seria Ospel As łączy szeroki zakres zastosowania z przemyślanym wzornictwem. Zarówno ramki, jak i łączniki oraz gniazdka są zamknięte w geometrycznej, minimalistycznej formie. Jej surowość jest przełamana przez delikatne krzywizny ramek.

Na uwagę zasługuje również rozpiętość kolorystyczna – akcesoria są dostępne w aż czterech stonowanych i subtelnych odcieniach: białym, ecru, srebrnym oraz satyna light. Bez trudu dobierzesz odpowiednią wersję do stylu aranżacji przestrzeni – nowoczesnej, retro, glamour, skandynawskiej, loftowej i wielu innych.

Postaw na bezkompromisową jakość, styl i funkcjonalność w jednym!

Please wait...