Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda antenowe z serii Ospel Sonata

Aby zapewnić wydajny przesył sygnału radiowego, telewizyjnego lub satelitarnego, musisz wyposażyć się w gniazda antenowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Wybierając je, powinieneś dokonać uprzedniej weryfikacji obecnej w Twoim budynku instalacji, jednak w większości przypadków wystarczające okazuje się standardowe gniazdo antenowe typu F. Chcąc połączyć sygnał radiowy z telewizją naziemną i satelitarną, należy wybrać gniazdo RTV-SAT. Posiadając dekoder satelitarny, wyposażony w funkcję nagrywania, wymagane jest podłączenie dwóch przewodów antenowych – w takim przypadku oferujemy gniazdo antenowe RTV-SAT z dwoma wyjściami SAT.

Różnorodność kolorystyczna gniazd antenowych

Seria Ospel Sonata cechuje się mnogością barw do wyboru – dzięki temu możesz z łatwością dopasować design gniazdka do panującego w Twoich wnętrzach wystroju i stylu. Możesz wybrać gniazda antenowe w klasycznym kolorze białym, białym matowym lub écru, eleganckiej czerni, niebanalnym brązie i ekskluzywnym srebrze oraz złotym. Z tak bogatej palety barw możesz wybrać idealny odcień, będący doskonałym uzupełnieniem designu Twoich wnętrz. Wszystkie gniazda mają elegancki wygląd, który nie zaburzy doskonałej estetyki, panującej w Twoich pomieszczeniach.

Praktyczne parametry gniazd antenowych

Do montażu gniazd wymagane jest posiadanie ramki – znajdziesz ją również w naszym asortymencie. Gniazda możesz stosować także w systemach ramek wielokrotnych. Oferujemy antenowe gniazda końcowe oraz wszelkie modele gniazd, niezbędne do sprawnego, wydajnego i skutecznego przesyłu sygnału radiowego, telewizyjnego lub satelitarnego, a także gniazda zoptymalizowane do integracji tych sygnałów. W naszej ofercie znajdziesz gniazda pojedyncze oraz podwójne, zatem bez trudu dopasujesz je do parametrów swojej instalacji i w sposób maksymalnie estetyczny podłączysz posiadane urządzenia. Zapraszamy do weryfikacji oferowanego asortymentu i zapewniamy, że każdy proponowany produkt cechuje się wysoką jakością funkcjonalną i estetyczną.