Każdy produkt z serii Ospel Aria jest wyposażony w ramkę ozdobną w kolorze produktu. Chcąc dodać delikatny akcent kolorystyczny możemy ją zamienić dokupując ramkę ozdobną dostępną w 7 opcjach kolorystycznych.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Ramki ozdobne z serii Ospel Aria – doskonałe do dekoracyjnego montażu gniazdek

Montaż gniazdek, włączników i innych sterowników czy regulatorów nie musi być nudny. Seria Ospel Aria oferuje szeroki wybór dekoracyjnych ramek, dzięki którym zamontowane na ścianie elementy prezentują się nadzwyczajnie. W ofercie znajdują się ramki ozdobne do gniazd wtyczkowych pojedynczych oraz podwójnych, a także ramki do gniazd teleinformatycznych i ściemniaczy. Dekoracyjne ramki tworzą kolorowy pierścień w standardowej ramce – mają na celu urozmaicenie designu oraz maksymalne dopasowanie go do dominującej w danym wnętrzu aranżacji. Ramki ozdobne Ospel Aria występują w wariantach kolorystycznych, typowych dla tej serii: klasycznej bieli i écru, nowoczesnej szarości oraz srebrze, ekskluzywnym czarnym metaliku oraz błyszczącym złocie. Połączone z klasycznymi ramkami, prezentować się będą unikalnie i – w zależności od wybranej kompozycji kolorystycznej – elegancko, nowocześnie lub ekstrawagancko.

Bogata oferta dla Twojej satysfakcji

W asortymencie ozdobnych ramek z serii Ospel Aria dostępne są dekoracyjne ramki do włączników jedno lub kilkuklawiszowych, a także do gniazdek różnego rodzaju, w tym montowanych w zestawach. Dzięki ramkom ozdobnym gniazdka i włączniki mogą nie tylko stanowić praktyczne wyposażenie wnętrza, ale również jego niebanalną ozdobę. Chcąc zapewnić swoim pomieszczeniom oryginalną aranżację, a także zadbać o maksymalnie solidne ustabilizowanie gniazdek na ścianach, warto rozważyć montaż ramek dekoracyjnych. Funkcjonalne i nowoczesne, odpowiadają na innowacyjne trendy wnętrzarskie. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i w biurach czy lokalach usługowych – wszędzie tam, gdzie liczy się unikalny wystrój i dbałość o detale. Wykorzystując ramki ozdobne, można eksperymentować i tworzyć ciekawe kompozycje kolorystyczne w swoich wnętrzach – im bardziej unikalne, tym lepiej! Zestawianie zróżnicowanych barw oraz kreowanie niebanalnych połączeń prezentuje się fenomenalnie.