Łącznik podwójny, świecznikowy z podświetleniem Satyna light Kier - ŁP-2WS/45
- Kod producenta: ŁP-2WS/45
- Kod systemowy: KIER-45-016
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
23,88zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Kier
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Satyna light
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Kolor podświetlenia: Niebieski
- Prąd znamionowy 10 AX
Opis
Łącznik wyposażony w dwa klawisze, umożliwiający łączenie dwóch niezależnych obwodów oświetleniowych ze wspólnego (jedno) zasilania. Używany najczęściej do załączania żyrandoli (podzielonych na dwie strefy). Kompletne z ramką.
Czy wiesz że? Możesz łatwo zmienić kolor podświetlenia łącznika. Wystarczy że dokupisz odpowiedni moduł podświetlenia. Znajdziesz je w menu Akcesoria.
Łącznik w standardzie posiada stopień ochrony IP-20, ale istnieje możliwość zabudowy go jako łącznika IP-44. Pozwala to na zastosowanie go w środowisku o zwiększonej wilgotności. W tym celu należy nabyć zestaw uszczelniający.
Dane techniczne
| Seria: | Kier |
| Kod producenta: | ŁP-2WS/45 |
| EAN: | 5907577473426 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Satyna light |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor podświetlenia: | Niebieski |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 AX |
| Rodzaj podłączenia: | Zaciski śrubowe |
| Ramka w zestawie: | Tak |
| Szerokość: | 88 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Głębokość wbudowania: | 26 mm |