Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Współpraca z LED
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Współpraca z LED
Wyczyść Zastosuj

Ściemniacze oświetlenia LED Ospel Impresja – dla optymalizacji natężenia światła

Chcąc wykreować w swoich wnętrzach pożądany klimat, najlepiej wykorzystać oświetlenie – odpowiednio jasne do codziennej pracy, przytłumione dla wieczornego relaksu. Jak jednak uzyskać pożądany efekt przy obecności jednego źródła światła? Pomocne okazują się ściemniacze, które pozwalają płynnie regulować światło.

Uniwersalne ściemniacze LED wygodne w obsłudze

Intuicyjna obsługa ściemniaczy pozwala na szybką regulację światła i sterowanie oświetleniem, zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkownika. W serii Ospel Impresja znajdują się ściemniacze z panelem dotykowym, w których zarówno włączanie, jak i wyłączanie światła, a także jego regulacja odbywa się przez dotknięcie panelu. Można użyć również dowolnego pilota RTV. Regulacja jest płynna i odbywa się bezustannie, jeśli panel jest dotykany – natężenie światła wzrasta i maleje, osiągając skrajne wartości, można zatem swobodnie dobrać pożądaną intensywność oświetlenia. Ściemniacze z pokrętłem działają na podobnej zasadzie – włączenie lub wyłączenie światła następuje wskutek naciśnięcia pokrętła, z kolei sterowanie natężeniem odbywa się poprzez obrót. Ściemniacze uniwersalne zostały przystosowane do współpracy z oświetleniem LED.

Ściemniacze zoptymalizowane do potrzeb

Seria Ospel Impresja oferuje produkty w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Można wybrać ściemniacze białe, écru, złote lub antracytowe i tytanowe. Klasyczne, eleganckie lub ekskluzywne regulatory oświetlenia znajdą swoje zastosowanie w przestrzeniach prywatnych, jak również w obiektach użyteczności publicznej lub lokalach usługowych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest łatwy sposób kontrolowania oświetlenia i jego intuicyjne dostosowanie do sytuacji. Ściemniacze przeznaczone są do montażu w ramkach, również wielokrotnych, które można znaleźć w asortymencie sklepu – kompatybilne ramki montażowe z tej samej serii z łatwością można dopasować do wybranego ściemniacza.