Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda głośnikowe Ospel Impresja – dla radości z czystego dźwięku

Chcąc podpiąć kolumny głośnikowe do oddalonego źródła sygnału, warto zaopatrzyć się w profesjonalne gniazda do montażu głośników. Można wybrać gniazda do przewodów o przekroju 0,75mm2, dedykowane podłączeniu jednego lub dwóch głośników oraz gniazdka 6mm2 dla jednego głośnika. Montaż odbywa się intuicyjnie i bezproblemowo – wystarczy podłączyć wejściowe przewody w jeden z wymienionych sposobów: poprzez lutowanie, bezpośrednio pod nakrętki gniazdka lub wykorzystując wtyki głośnikowe o odpowiednim przekroju. Odpowiednia siła styku i łatwe podłączenie warunkowane jest obecnością bocznych dźwigni w gniazdkach.

Modele gniazdek głośnikowych – stworzone do zadań specjalnych

W serii Ospel Impresja można odnaleźć gniazdka głośnikowe pojedyncze oraz podwójne. Świetnie sprawdzą się w przypadku montażu głośników kina domowego, a także kolumn do słuchania muzyki – znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie źródło dźwięku oddalone jest od głośników. Dzięki podłączeniu głośników do instalacji w ścianie zachowana zostaje estetyka wnętrza i można cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości. Do montażu wszystkich modeli gniazdek głośnikowych wymagana jest ramka, również dostępna w ofercie sklepu. Można stosować gniazda w systemach ramek wielokrotnych.

Klasyczna elegancja i bogaty wybór kolorów gniazdek z serii Ospel Impresja

Seria gniazdek Impresja charakteryzuje się różnorodnością kolorystyczną – gniazdka dostępne są w odcieniach klasycznej bieli i écru, a także eleganckiego antracytu i tytanu czy ekskluzywnego złota. Każdy ma więc szansę wyposażyć swoje wnętrze w dopracowane wizualnie gniazdka głośnikowe, które nie zaburzą estetyki aranżacji, a nawet staną się jej ozdobą. Nie trzeba zatem martwić się o konieczność ukrycia gniazdek i ich montaż w niewidocznym miejscu. Gniazdka są nie tylko eleganckie, ale również wytrzymałe, pozwalając na wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.