32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Aria

Seria Aria to najnowsza propozycja od firmy Ospel. Aria wyróżnia się nowoczesnym designem, bogatą kolorystyką i szeroką ofertą produktów, w tym m.in. łączniki, gniazda, ładowarki USB. Wymienne oświetlenie oraz ramki ozdobne pozwalają dopasować osprzęt do każdego wnętrza. Produkty są dostępne w kolorze: białym, ecru, srebrnym, szarym mat i czarnym metalik. Seria Aria dostępna jest w wersji modułowej oraz w elementach.
Dowiedz się więcej o serii Aria
Łączniki

Łączniki

Zespoły podświetleń

Zespoły podświetleń

Gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne

Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe

Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne

Gniazda antenowe

Gniazda antenowe

Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe

Obudowy gniazd multimedialnych

Obudowy gniazd multimedialnych

Ściemniacze

Ściemniacze

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Ładowarki USB

Ładowarki USB

Ramki

Ramki

Ramki ozdobne

Ramki ozdobne

Ramki do zestawów IP44

Ramki do zestawów IP44

Puszki natynkowe

Puszki natynkowe

Elementy

Elementy

Akcesoria

Akcesoria

Seria produktów Aria - jakość gwarantowana przez firmę Ospel

Spośród najnowszych propozycji od renomowanej firmy Ospel warto wyróżnić ekskluzywną serię Aria. Znajduje się w niej szerokie spektrum estetycznych produktów, takich jak łączniki, gniazda elektryczne, gniazda głośnikowe, telefoniczne, antenowe i komputerowe, obudowy gniazd multimedialnych, ściemniacze, czujniki ruchu, regulatory temperatury, ramki, a także ozdobne ramki czy puszki natynkowe. Kolekcja Aria odznacza się nowoczesnym designem i elegancką prezencją, które powodują, że jest spójna ze współczesnymi trendami. Atrakcyjność produktów z tej linii podkreśla również bogaty wybór wariantów kolorystycznych. Do dyspozycji klientów oddano akcesoria w odcieniu szarym mat, białym, srebrnym, ecru oraz czarnym metalik. Kolekcji Aria Ospel jest pierwszą, którą można kompletować na dwa sposoby. Modułowy charakter pozwala na wybranie konkretnego mechanizmu, a następnie dopasowanie ramki. Natomiast zakup w osobnych elementach umożliwia wyselekcjonowanie nie tylko mechanizmów, ale także ramki ozdobnej, klawisza lub pokrywy. Oba sposoby wpływają na satysfakcję z zakupu, ponieważ gwarantują wybranie produktu, który spełnia indywidualne oczekiwania i perfekcyjnie koresponduje z konkretną aranżacją wnętrza.

Osprzęt elektryczny w wielu wariantach kolorystycznych

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria - nie tylko design

Produkty Aria są nie tylko atrakcyjne pod kątem wzorniczym, ale także odznaczają się funkcjonalnością. Czujniki ruchu współpracują zarówno z oświetleniem, jak i sprzętem sygnalizacyjnym, regulatory z czujnikami napowietrznymi lub podłogowymi pozwalają czuwać nad komfortem cieplnym, a uniwersalne ściemniacze gwarantują sprawną regulację natężenia światła.

Please wait...