Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Funkcjonalne łączniki z podświetleniem Ospel Impresja

Dbałość o najdrobniejsze detale wykańczania wnętrz warunkuje późniejszą satysfakcję z użytkowania pomieszczeń. Jednym z elementów decydujących o funkcjonalności i estetyce są odpowiednio dobrane włączniki światła. Ważne jest zarówno ich optymalne rozmieszczenie i łatwa dostępność, jak i kompatybilność wizualna z aranżacją danego wnętrza. Włączniki z podświetleniem Ospel Impresja to nowoczesne rozwiązania, uniwersalne, praktyczne i wygodne w obsłudze.

Bogactwo asortymentu dla zoptymalizowanego wyboru

W serii łączników Ospel Impresja znajdują się zróżnicowane modele, które z łatwością można dopasować do konkretnego wystroju oraz preferencji użytkowych. Łączniki jednobiegunowe wykorzystywane są najczęściej do załączania światła w pomieszczeniu. Są to standardowe włączniki, dzięki którym wygodnie steruje się oświetleniem. Podwójne łączniki świecznikowe świetnie sprawdzają się do kontrolowania światła w żyrandolach, podzielonych na dwie strefy – bez trudu można zatem dostosować natężenie oświetlenia, kreując przytulny klimat lub zapewniając intensywne światło. Łączniki schodowe i krzyżowe współpracują ze sobą, aby stworzyć funkcjonalny system oświetlenia na klatkach schodowych. To istotne dla bezpieczeństwa i wygody korzystania ze schodów – włączniki mogą znajdować się na półpiętrach i kolejnych kondygnacjach, można zatem sterować oświetleniem z różnych miejsc. Wyłączniki żaluzjowe pozwalają sprawnie sterować roletami w oknach, a łączniki zwierne typu „dzwonek” sygnalizują obecność gości za drzwiami. W asortymencie znajdują się również nowoczesne łączniki hotelowe, posiadające wejście na kartę i załączające oraz rozłączające obwód elektryczny w pokoju.

Kolorystyka, która zachwyca

Seria osprzętu elektrycznego Ospel Impresja charakteryzuje się ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Można wybrać tradycyjne, białe wyłączniki światła lub w odcieniu écru. Eleganckie srebro i tytan, a także ekstrawagancki złoty metalik – wyłączniki można bez trudu dopasować do indywidualnych preferencji wizualnych, aby stały się one dopełnieniem designu we wnętrzu.