Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Krotność
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Krotność
Wyczyść Zastosuj

Ramki montażowe z serii Ospel As – dla wygodnego i trwałego montażu wielofunkcyjnego

Większość z oferowanych w naszym sklepie produktów z serii Ospel As wymaga do realizacji prawidłowego montażu odpowiednio dobranych ramek. Dzięki tym elementom potrzebne w danym miejscu gniazdka, łączniki, regulatory oraz sterowniki mogą zostać zamontowane solidnie i stabilnie. Co więcej, zastosowanie ramek korzystnie wpłynie również na ogólną estetykę ściany, na której dokonywany jest montaż. Możliwość montażu w dowolnych konfiguracjach pozwala Ci tworzyć wielofunkcyjne połączenia, maksymalizując funkcjonalność Twoich wnętrz. Ramki dostępne są w wersjach kolorystycznych, charakterystycznych dla wszystkich produktów z tej serii – z łatwością dobierzesz idealną ramkę do montowanych elementów.

Wybierz ramkę doskonałą – zapewniamy dostępność różnorodnych modeli!

Proponujemy uniwersalne ramki do montażu w pionie lub poziomie. Są tu modele pojedynczych ramek, jak i ramki wielokrotne – podwójne, potrójne, poczwórne oraz zawierające aż pięć miejsc w jednym modelu! Z nimi możesz kreować dowolne układy ramek, w których umieścisz potrzebne w danym miejscu akcesoria. W ramkach możesz zamontować wszystkie włączniki, gniazda, czujniki i regulatory elektroniczne z serii Ospel As, tworząc połączenia o różnorodnej funkcjonalności.

Dowolna konfiguracja dla maksymalnej użyteczności

Ramki z tworzywa sztucznego możesz montować w najbardziej odpowiadający Ci sposób, dzięki czemu funkcjonalne elementy nie będą obniżać estetyki Twoich wnętrz. Bez trudu zoptymalizujesz montaż ramek i zawartych w nich akcesoriów, aby spełniały swoją funkcję i jednocześnie dobrze się prezentowały. Wybierz modele ramek montażowych, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się w każdym przypadku. Nie musisz obawiać się złego dopasowania – z serią Ospel As możesz skonfigurować idealne połączenia montażowe, bez ryzyka braku kompatybilności. Sprawdź kompleksową ofertę naszego sklepu i wybierz ramki o zoptymalizowanych parametrach!