Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Przesłony torów prądowych
  • Uziemienie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda elektryczne z serii Ospel Sonata

Niezbędne, aby pobierać prąd i zasilać nim rozmaite urządzenia elektryczne – gniazda muszą znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Na szczęście ich bogaty wybór i różnorodność dostępnych modeli pozwala zoptymalizować kontakty zgodnie z konkretnymi wymaganiami, wynikającymi z przeznaczenia i funkcjonalności danej przestrzeni. W tej kategorii odnaleźć można gniazda elektryczne o imponujących parametrach i w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych – od klasycznej bieli w połysku i matowym wykończeniu oraz écru, przez srebrny mat i czarny metalik, po czekoladowy brąz i szampański złoty!

Gniazda z uziemieniem i specjalną ochroną

W użytkowaniu prądu najważniejsze jest bezpieczeństwo. Seria Ospel Sonata stanowi tego doskonałe udowodnienie, gdyż właśnie w gniazdach z tej serii można cieszyć się skutecznymi zabezpieczeniami. Proponujemy gniazdka elektryczne z uziemieniem oraz przesłonami torów prądowych. Ta wyjątkowa ochrona dedykowana jest przede wszystkim dzieciom – w gniazdach, wyposażonych w przesłony prąd popłynie jedynie wtedy, gdy do kontaktu zostanie włożona wtyczka. Gniazdko nie zareaguje na inne przedmioty, co znacząco podnosi bezpieczeństwo najmłodszych. W łazienkach i pomieszczeniach o wzmożonej wilgotności świetnym rozwiązaniem będą gniazdka elektryczne bryzgoszczelne. Modele z klapką są bezpieczne i chronione przed dostępem wody. W ofercie znajdują się także gniazda z uziemieniem Schuko, posiadające inny kształt wtyczki oraz gniazda ekwipotencjalne.

Pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne gniazdka elektryczne

Wyposażając swoje wnętrza w kontakty, należy pamiętać, żeby zapewnić łatwy dostęp do nich oraz ich wystarczającą ilość, która odpowie na skonkretyzowane wymagania funkcjonalne danej przestrzeni. Na szczęście dostępne są nie tylko standardowe gniazdka pojedyncze, ale również modele podwójne i potrójne. Ciekawymi rozwiązaniami są gniazdka elektryczne z ładowarką USB, dzięki której można bezpośrednio ładować urządzenia mobilne z takim wejściem! To nowoczesne modele o maksymalnej użyteczności.