Seria Sonata to kompletna i najbardziej zaawansowana technologicznie seria gniazdek i włączników firmy Ospel, zaprojektowana tak, aby spełnić najwyższe standardy. Jej modułowy charakter pozwala na wszechstronne możliwości aranżacyjne. Cała seria opiera się na wyrazistym i minimalistycznym wzorze kwadratu. Produkty dostępne są w 7 kolorach: białym, białym matowym, czarnym, ecru, srebrnym, złotym i brązowym, które dopełniają ramki z linii Prestige wykonane ze szkła, aluminium, drewna i kamienia. W Sonacie znajdziesz też takie rozwiązania jak łączniki dotykowe Sonata Touch oraz łączniki bezprzewodowe.

Szeroki asortyment serii Ospel Sonata

Seria produktów Ospel Sonata jest bardzo zróżnicowana. W ofercie znajdują się nie tylko standardowe łączniki jednobiegunowe. Wygodnym rozwiązaniem są wyłączniki podwójne, które mogą występują także w wersji z podświetleniem. Z kolei użyteczne łączniki schodowe pozwalają włączyć światło na wybranym poziomie kondygnacji.

Warto zwrócić uwagę także na inne propozycje w tej kategorii. W ofercie znaleźć można m.in. gniazda komputerowe, zaślepki oraz specjalne gniazda głośnikowe. Producent, tworząc serię Ospel Sonata, zadbał o dostarczenie pełnej gamy wyposażenia instalacji elektrycznej.

Gustowne gniazda Ospel Sonata

Produkty sygnowane marką Ospel Sonata cechuje nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Zamontowanie eleganckich gniazd elektrycznych pozwala znakomicie podkreślić walory wnętrz wykończonych w minimalistycznym stylu. Trzeba jednak pamiętać o doborze odpowiedniej ramki, ponieważ mechanizmy są sprzedawane oddzielnie.

Ważną zaletą produktów z serii Ospel Sonata jest przemyślany projekt. Łączniki łatwo dostrzec przy niskiej widoczności, dlatego nie stanowi problemu znalezienie włącznika w ciemności. To zasługa m.in. zróżnicowanej palety kolorystycznej. Klienci mają do wyboru aż siedem wariantów kolorów m.in.: klasyczną biel, nowoczesną matową biel, eleganckie srebro czy równie prestiżowy kolor czarny metalik. Dodatkowo, dostępne są także ramki wykonane z ekskluzywnych materiałów: szkła, drewna, aluminium i kamienia.

Wielofunkcyjne gniazda elektryczne

W serii Ospel Sonata można znaleźć nie tylko klasyczne gniazda elektryczne, ale także produkty o innym przeznaczeniu. Mowa tu na przykład o czujnikach ruchu czy regulatorach temperatury. Pierwsze grupa wspomnianego asortymentu pozwala włączyć światło dopiero, gdy ktoś pojawi się w pomieszczeniu. To skuteczny sposób na przeprowadzenie znacznych oszczędności w domowym budżecie.

Z kolei regulatory temperatury umożliwiają dopasować poziom ogrzewania do potrzeb domowników. Projektanci serii Ospel Sonata zadbali o to, aby sterowanie było bardzo prostą czynnością. Wystarczy nacisnąć przycisk i ustawić odpowiednią temperaturę. Na uwagę zasługują także ściemniacze oraz specjalne gniazda antenowe i telefoniczne.