Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Regulatory temperatury Ospel As - profesjonalne sterowniki ogrzewaniem

Jeśli poszukujesz sposobu na wygodne optymalizowanie temperatury w swoich wnętrzach, koniecznie sprawdź sterowniki, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w tej ofercie. Bogaty asortyment pozwoli Ci regulować temperaturę, panująca w pomieszczeniach w pełni automatycznie. Sterowanie ogrzewaniem nigdy nie było łatwiejsze! Znajdziesz tu regulatory, współpracujące z różnymi systemami ogrzewania, dlatego bez trudu wybierzesz najtrafniejsze rozwiązanie do swojego budynku.

Sterowniki ogrzewania z czujnikiem podpodłogowym

W naszej ofercie znajdziesz regulatory, wyposażone w czujniki temperatury, dedykowane ogrzewaniu podpodłogowemu. Mają one trzy metry długości i mogą być dowolnie skracane, zatem z łatwością zoptymalizujesz sensor do parametrów zamontowanego w danym pomieszczeniu ogrzewania. Sterowniki ogrzewania podpodłogowego mogą być wykorzystywane wobec grzewczych systemów elektrycznych oraz wodnych.

Uniwersalne regulatory napowietrzne

Modele napowietrzne możesz wdrożyć zarówno wobec ogrzewania podpodłogowego, jak i tradycyjnego systemu grzejnikowego. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie sterowniki temperatury pozwolą Ci uzyskać i utrzymać pożądane ciepło we wnętrzach – bez konieczności ciągłego sprawdzania, kontrolowania i modyfikowania ustawień grzewczych. To wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które możesz wdrożyć w swoich domowych przestrzeniach, a także w biurze i lokalu usługowym. Pełna kontrola temperatury jest istotna dla zachowania optymalnych warunków w pomieszczeniu.

Wszystkie regulatory ogrzewania wykonane zostały w estetyce, specyficznej dla serii Ospel As. Utrzymane w stonowanej i neutralnej kolorystyce, mogą być zamontowane w każdym wnętrzu – nie musisz ukrywać ich w niewidocznym miejscu, gdyż nie oszpecą aranżacji, a nawet mogą stać się jej niebanalną ozdobą. Sterowniki temperatury białe, czarne, ecru, srebrne i w eleganckiej barwie satyna light to akcesoria nie tylko praktyczne, ale również niezwykle estetyczne.