Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda głośnikowe z serii Ospel As – dla najlepszej jakości dźwięku

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz podłączyć kolumnę głośnikową do oddalonego źródła sygnału, sprawdzą się specjalistyczne gniazda głośnikowe. Dzięki nim możesz podłączyć głośniki do biegnącej w ścianie instalacji głośnikowej – niezależnie od odległości, w jakiej się one znajdują. Gniazda są praktyczne i funkcjonalne, a ich stonowana estetyka nie zaburzy designu, panującego we wnętrzu. Różnorodność asortymentu sprzyja odnalezieniu idealnych gniazd, które odpowiedzą na Twoje preferencje użyteczne i estetyczne.

Modele i parametry gniazd głośnikowych – wybierz najlepsze!

W naszej ofercie znajdziesz głośnikowe gniazda pojedyncze i podwójne, występujące w różnych wersjach kolorystycznych. Gniazda z serii Ospel As charakteryzują się neutralnością wizualną oraz uniwersalnością – sprawdzą się nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale również w przestrzeniach użytkowych, usługowych i w większych inwestycjach budowlanych. Głośnikowe gniazda dostępne są w kolorze białym, écru, srebrnym i satyna light. Bez trudu wybierzesz model, który wpisze się w estetykę Twoich wnętrz. Jeśli zależy Ci na stonowanej estetyce, wybierz klasyczne, białe gniazda głośnikowe. Jeśli urządzasz eleganckie wnętrze i szukasz ekstrawaganckich dodatków, czarne gniazda głośnikowe lub srebrne będą najlepszym wyborem.

Wysoka jakość gniazdek dla bezpieczeństwa i funkcjonalności

Prezentowane modele najlepiej sprawdzają się wobec satelitarnych głośników kina domowego, a także innych, prostych instalacji głośnikowych. Dzięki gniazdom można cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Do montażu gniazdek wymagana jest ramka. Nasze gniazdka głośnikowe możesz z powodzeniem stosować w systemach ramek wielokrotnych. Znajdziesz tu również głośnikowe gniazda z wejściem typu „banan”. Sam sprawdź dostępne w naszej ofercie gniazdka i wybierz te, które najlepiej odpowiadają na Twoje indywidualne oczekiwania. Wysoka jakość akcesoriów z tej kategorii sprzyja bezpieczeństwu i maksymalizuje użyteczność gniazdek.