32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Impresja

Seria Impresja łączy w sobie elegancką, wypukłą linię opartą na kwadracie z materiałami najwyższej jakości. Elementy z serii Impresja dostępne są w sześciu kolorach: białym, ecru, srebrnym, tytanowym, złotym metalik i antracytowym. Zamówienie kompletujemy poprzez zakup osobno mechanizmów i ramek.
NOWOŚĆ! Sprawdź nowe ramki Prestige wykonane ze szkła oraz aluminium.
Łączniki

Łączniki

Łączniki z podświetleniem

Łączniki z podświetleniem

Gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne

Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe

Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne

Gniazda antenowe

Gniazda antenowe

Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe

Obudowy gniazd multimedialnych

Obudowy gniazd multimedialnych

Ściemniacze

Ściemniacze

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Ramki

Ramki

Ramki do zestawów IP44

Ramki do zestawów IP44

Puszki natynkowe

Puszki natynkowe

Zaślepki

Zaślepki

Akcesoria

Akcesoria

Ospel Impresja - gniazda, wyłączniki i ramki w klasycznej formie

Ospel Impresja to kolekcja eleganckich włączników i gniazdek, które doskonale dopasują się do każdego pomieszczenia. Wszystkie elementy są wykonane z materiałów wysokiej jakości o wyjątkowo starannym wykończeniu. Takie zestawienie powoduje, że włączniki i gniazdka doskonale się prezentują, wyglądają bardzo estetycznie i świetnie się eksponują.

Włącznik czy gniazdko nie musi być wyłącznie użytkowy. Jego funkcje praktyczne można z powodzeniem połączyć z eleganckim i efektownym designem, tak jak robimy to w przypadku kolekcji Ospel Impresja. Delikatnie wypukła linia nadaje włącznikom lekkości i delikatności. Jednocześnie są bardzo przyjemne w dotyku, a specjalnie opracowany mechanizm sprawia, że bardzo łatwo się ich używa.

Ospel Impresja - różnorodność kolorów i łatwość zakupu

Z uwagi na różnorodność stylów, w jakich wykańczane są mieszkania, zdecydowaliśmy, że kolekcja Ospel Impresja dostępna będzie w sześciu kolorach. Wśród dostępnych barw znajdują się: biały, ecru, srebrny, tytanowy, złoty metalik, antracyt. Taka różnorodność to sposób na to, by znacznie więcej osób mogło skorzystać z naszej oferty i zastosować w swoich mieszkaniach nasze włączniki. Dla wygody naszych klientów i po to, by zwiększyć liczbę dostępnych opcji oferujemy ramki wykonane ze szkła i aluminium.

Całe zamówienie jest kompletowane poprzez zakupienie osobno mechanizmu i ramki.

Tradycyjny design i niezawodność

Ospel Impresja to kolekcja włączników, włączników z podświetleniem, gniazd elektrycznych, gniazd głośnikowych, gniazd antenowych, telefonicznych, komputerowych, ściemniaczów, obudów gniazd multimedialnych, czujników ruchu, regulatorów temperatury i ramek. Wszystkie są bardzo eleganckie, estetyczne i bardzo efektowne. Wysoka jakość powoduje, że wszystkie elementy są bardzo trwałe, odporne i zapewniają wiele lat sprawnej użyteczności.

Wszystkie oferowane przez nas elementy zostały zaprojektowane na bazie kwadratu, przez co cała kolekcja Ospel Impresja jest spójna, harmonijna i jednolita. Wszystkie niezbędne elementy, które trzeba zastosować w domu doskonale są ze sobą idealnie zgrane.

Please wait...