Seria Aria łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z doskonale wyważonymi proporcjami. Wyróżniającym dodatkiem są wewnętrzne ozdobne ramki, które dodają charakteru produktom. Dzięki nim istnieje możliwość subtelnej personalizacji poprzez wprowadzenie akcentów kolorystycznych zgodnie z preferencjami. Podświetlenie łączników w serii Aria pełni nie tylko funkcję praktyczną, lecz także stanowi interesujący element stylistyczny. Ramka otaczająca klawisze jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, lecz również oferuje aż 7 opcji kolorystycznych do wyboru.

Seria produktów Aria - jakość gwarantowana przez firmę Ospel

Spośród najnowszych propozycji od renomowanej firmy Ospel warto wyróżnić ekskluzywną serię Aria. Znajduje się w niej szerokie spektrum estetycznych produktów, takich jak łączniki, gniazda elektryczne, gniazda głośnikowe, telefoniczne, antenowe i komputerowe, obudowy gniazd multimedialnych, ściemniacze, czujniki ruchu, regulatory temperatury, ramki, a także ozdobne ramki czy puszki natynkowe. Kolekcja Aria odznacza się nowoczesnym designem i elegancką prezencją, które powodują, że jest spójna ze współczesnymi trendami. Atrakcyjność produktów z tej linii podkreśla również bogaty wybór wariantów kolorystycznych. Do dyspozycji klientów oddano akcesoria w odcieniu szarym mat, białym, srebrnym, ecru oraz czarnym metalik. Kolekcji Aria Ospel jest pierwszą, którą można kompletować na dwa sposoby. Modułowy charakter pozwala na wybranie konkretnego mechanizmu, a następnie dopasowanie ramki. Natomiast zakup w osobnych elementach umożliwia wyselekcjonowanie nie tylko mechanizmów, ale także ramki ozdobnej, klawisza lub pokrywy. Oba sposoby wpływają na satysfakcję z zakupu, ponieważ gwarantują wybranie produktu, który spełnia indywidualne oczekiwania i perfekcyjnie koresponduje z konkretną aranżacją wnętrza.

Osprzęt elektryczny w wielu wariantach kolorystycznych

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria - nie tylko design

Produkty Aria są nie tylko atrakcyjne pod kątem wzorniczym, ale także odznaczają się funkcjonalnością. Czujniki ruchu współpracują zarówno z oświetleniem, jak i sprzętem sygnalizacyjnym, regulatory z czujnikami napowietrznymi lub podłogowymi pozwalają czuwać nad komfortem cieplnym, a uniwersalne ściemniacze gwarantują sprawną regulację natężenia światła.