Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Łączniki z podświetleniem Ospel Sonata

Kluczowe dla funkcjonalności wszystkich elementów instalacji elektrycznej są włączniki prądu, dzięki którym z łatwością można kontrolować oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Łączniki wyposażone w specjalny moduł podświetlający stanowią propozycję dla miłośników nowoczesności i technologii, ułatwiających codzienne życie. W tej kategorii odnaleźć można włączniki, cechujące się różnymi parametrami, co maksymalizuje możliwość zakupu najbardziej funkcjonalnych i praktycznych akcesoriów.

Podświetlenie aktywowane przy zgaszonym świetle

Fundamentalną rolą łączników z podświetleniem jest sygnalizowanie ich lokalizacji w ciemnościach. Gdy światło jest zgaszone, na włączniku zapala się podświetlenie – wtedy z łatwością można je zapalić, bez ryzyka błądzenia w ciemnościach. W serii Ospel Sonata znajdują się włączniki w kolorze białym i écru – w nich podświetlenie ma barwę pomarańczową, z kolei produktach o pozostałych odcieniach światełko ma kolor niebieski. W każdym przypadku jest doskonale widoczne i prezentuje się wyraźnie.

Różne rodzaje włączników dla rozmaitych preferencji

Łączniki z podświetleniem występują w różnych modelach, aby każdy mógł wybrać produkt idealny. Standardowe łączniki jednobiegunowe to najbardziej podstawowe modele, które wykorzystywane są jako przełącznik oświetlenia w pomieszczeniu, w którym znajduje się jedno źródło światła. Włączniki świecznikowe podwójne posiadają dwa klawisze, którymi kontrolować można źródło światła, podzielone na dwie strefy – na przykład żyrandol z kilkoma żarówkami. W ofercie znajdują się też włączniki żaluzjowe do regulowania pozycji żaluzji, łączniki zwierne typu „dzwonek” oraz łączniki krzyżowe i schodowe, idealnie sprawdzające się na klatkach schodowych, gdzie możliwość zapalania światła wymagana jest na kilku poziomach. Ciekawą propozycją są włączniki potrójne – trzy klawisze pozwalają zoptymalizować natężenie światła zgodnie z bieżącymi potrzebami. Seria Ospel Sonata obejmuje także łączniki do obsługi wentylatorów – to kompleksowe wyposażenie najwyższej jakości.