32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Karo

Seria Karo została zaprojektowana w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę. Produkty Karo są dostępne w kolorze białym i czekoladowym metalik oraz dwóch kolorach perłowych: ecru i srebrnym. Sprawdź też nowe ramki dostępne w 7 modnych kolorach.
Łączniki

Łączniki

Łączniki z podświetleniem

Łączniki z podświetleniem

Gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne

Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe

Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne

Gniazda antenowe

Gniazda antenowe

Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe

Obudowy gniazd multimedialnych

Obudowy gniazd multimedialnych

Ściemniacze

Ściemniacze

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Ramki

Ramki

Ramki do zestawów IP44

Ramki do zestawów IP44

Zaślepki

Zaślepki

Seria Ospel Karo – klasyczne formy i funkcjonalność

Marka Ospel bezustannie oferuje swoim klientom zaskakujące rozwiązania, tworząc serie produktowe o intrygującym designie. Akcesoria z serii Ospel Karo występują w kilku wariantach kolorystycznych: klasycznej, minimalistycznej bieli, ciepłej, metalicznej czekoladzie, perłowym srebrze oraz écru. W ofercie znajdują się wysokiej jakości włączniki i gniazdka elektryczne – zarówno pojedyncze, jak i podwójne. Gniazda Ospel Karo to także modele głośnikowe, telefoniczne i antenowe, jak również komputerowe – nowoczesny design świetnie wpisuje się we współczesne aranżacje wnętrz. Seria obejmuje też ściemniacze Ospel Karo, sterowniki temperatury oraz czujniki ruchu. Wysoka jakość, niezaprzeczalna użyteczność i walory praktyczne połączone z niewątpliwymi zaletami estetycznymi sprawiają, że produkty z tej serii cieszą się dużą popularnością. Warto wziąć je pod uwagę, kompletując wykończenie swoich wnętrz. Seria Ospel Karo to także ramki do wspomnianych akcesoriów – dzięki nim całość może prezentować się harmonijnie i spójnie.

Nowoczesne rozwiązania do Twoich wnętrz

Seria Ospel Karo wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom – oferuje wygodne w obsłudze i znacznie podnoszące komfort życia akcesoria. Regulatory temperatury pozwolą zapanować nad systemem grzewczym i w pełni kontrolować ciepło w pomieszczeniach. Czujniki ruchu mogą współpracować z oświetleniem lub systemem alarmowym, a gniazdka elektryczne są nieodzowne w każdych wnętrzach. Warto zadbać o ich estetyczny montaż oraz kreować jednolite zestawienia kolorystyczne. Tylko wtedy gniazdka i włączniki mogą – poza pełnieniem funkcji użytecznej – stanowić niebanalną ozdobę ściany. Wysokojakościowe gniazda i włączniki Ospel Karo dostępne są w zróżnicowanych wersjach – nie tylko kolorystycznych, ale również użytkowych. Każdy ma zatem szansę wybrać dla siebie idealne akcesoria.

Please wait...