Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Kategoria modułu
Wyczyść filtr
Ekranowanie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Kategoria modułu
  • Ekranowanie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda komputerowe Ospel As – nowoczesne rozwiązania do podłączania Internetu

Chcąc korzystać z wydajnego połączenia internetowego, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie gniazdka komputerowe. Są one przeznaczone do podłączenia kabli internetowych, określanych jako skrętka. Standardowe gniazda komputerowe pojedyncze oraz podwójne typu 5e dostępne są seryjnie. Jeśli potrzebne Ci gniazda z wyższej kategorii – 6, 6a lub ekranowane, musisz zaopatrzyć się w stosowny moduł komputerowy i obudowę gniazda komputerowego. W tej kategorii możesz nabyć tradycyjne gniazda, które doskonale poradzą sobie ze standardową jakością przesyłu danych, niewymagającą dużej szerokości pasma. To świetne rozwiązanie do domu, małych biur i lokali usługowych, gdzie jest wymagana maksymalna prędkość internetowego łącza, jednak nie przewiduje się nadmiernych obciążeń sieci – jeśli do Internetu nie podłącza się zbyt wiele sprzętów, wtedy standardowe gniazda w zupełności wystarczą.

Wysokojakościowe gniazda internetowe dla maksymalnej efektywności połączenia

Komputerowe gniazda pojedyncze oraz podwójne udostępniamy w stonowanych wersjach kolorystycznych, aby zagwarantować ich neutralność i uniwersalność. Gniazda z tej oferty możesz z powodzeniem zamontować w swoich wnętrzach, niezależnie od preferowanej aranżacji. Klasyczna biel lub odcień écru, nowoczesny czarny metalik, eleganckie srebro lub innowacyjna satyna light – w tych właśnie barwach wykonane są oferowane w tej kategorii gniazda komputerowe do podłączania Internetu.

Profesjonalna seria Ospel As – gniazda do standardowego użytku

Nasza kompleksowa oferta obejmuje komputerowe gniazda internetowe, które gwarantują optymalną wydajność w tradycyjnym paśmie przesyłu danych. Zapewnia to dostęp do Internetu odpowiedniej szybkości i efektywności łącza w domu oraz biurze, w którym zatrudniana jest niewielka liczba pracowników, korzystających stale z Internetu. Sprawdź oferowane w tej kategorii produkty i wybierz spośród nich te gniazda, które najlepiej odpowiedzą na Twoje indywidualne preferencje funkcjonalne.