Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Kategoria modułu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Kategoria modułu
Wyczyść Zastosuj

Gniazda komputerowe Ospel Impresja – praktyczny wybór dla płynności internetu

Aby podłączyć komputer do Internetu, niezbędne jest odpowiednie gniazdko. W standardowych przypadkach sprawdzą się gniazda komputerowe o złączu RJ45 – właśnie takie dostępne są w tej kategorii. W seryjnej sprzedaży można odnaleźć gniazda pojedyncze oraz podwójne kategorii 5e. Chcąc nabyć gniazda z wyższych kategorii (6, 6e) lub ekranowane, należy zaopatrzyć się w odpowiedni moduł i obudowę.

Różnorodne modele gniazdek komputerowych

W ofercie znajdują się gniazda komputerowe pojedyncze, służące do podłączenia jednego kabla sygnałowego, a także internetowe gniazda podwójne, do których można podpiąć dwa kable. Standardowa kategoria gniazdek umożliwia wydajny przesył sygnału internetowego na poziomie podstawowym – transmisja danych w standardzie 1000 Mb/s Ethernet jest wystarczająca w użytku domowym, gdzie nie jest wymagana duża szerokość pasma. Rozwiązanie to jest wykorzystywane również w małych biurach i wszędzie tam, gdzie do Internetu nie podłącza się dużej ilości urządzeń.

Seria Ospel Impresja – zachwyca estetyką

Gniazdka komputerowe dostępne są w kolorach, typowych dla omawianej serii. Producent zadbał o kompatybilność wizualną i stworzył serię, w której wszystkie kategorie produktowe wykonane są w tych samych wersjach kolorystycznych. Dostępne są zatem komputerowe gniazdka białe, écru, tytanowe i anracytowe oraz złote – można je z łatwością dopasować do indywidualnych preferencji i wybrać modele, zgodne z dominującą we wnętrzu aranżacją. Wszystkie gniazdka muszą być montowane w ramkach, można dokonać także montażu w systemie ramek wielokrotnych. Dobór odpowiedniej ramki nie powinien sprawić trudności – w ofercie znajdują się ramki w tych samych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu nie trzeba martwić się koniecznością ukrycia gniazdek, które nie zaburzają estetyki wnętrza, a nawet mogą stać się jego ozdobą. To praktyczne i estetyczne rozwiązania do przestrzeni prywatnych oraz biurowych.