Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazdka głośnikowe Ospel Sonata

W miejscach, w których potrzebne jest podłączenie kolumny głośnikowej do oddalonego źródła sygnału doskonale sprawdzają się gniazdka głośnikowe. W naszej ofercie znajdziesz gniazdka głośnikowe pojedyncze i podwójne, dostępne w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Klasyczne białe i écru, eleganckie czarne oraz srebrne, a nawet oryginalne brązowe i ekskluzywne złote gniazdka głośnikowe odnajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Bez trudu dopasujesz design gniazdka do wystroju, jaki panuje w danym pomieszczeniu i stworzysz harmonijną, współgrającą aranżację z dbałością o najmniejsze detale.

Kiedy należy skorzystać z głośnikowych gniazdek?

Prezentowane w tej kategorii gniazdka sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest podpięcie oddalonych głośników do prowadzonej w ścianie instalacji. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku głośników satelitarnych kina domowego – wybierając wysokojakościowe gniazdka będzie można cieszyć się czystym dźwiękiem oglądanych filmów. W ofercie znajdują się gniazdka głośnikowe z przyłączem typu „banan” oraz typu „szpilka”. Z łatwością wybierzesz zatem gniazdko z odpowiadającym Ci wejściem, które stanie się praktycznym wyposażeniem Twojego prywatnego kina i pozwoli cieszyć się seansami w domowym zaciszu.

Wybierz idealne gniazdka głośnikowe

Dzięki bogactwu oferty masz szansę zaopatrzyć się w doskonałe gniazdka, do których podepniesz jeden lub więcej głośników. Pamiętaj, aby dobrze zaplanować rozmieszczenie kolumn, gdyż tylko wtedy będziesz czerpać maksymalną przyjemność z dźwięku. Wybierając gniazdka głośnikowe z serii Ospel Sonata, zyskujesz pewność, że inwestujesz w akcesoria zweryfikowanej jakości, które odpowiedzą na Twoje indywidualne wymagania. Do montażu gniazdek głośnikowych nieodzowna jest ramka, którą również znajdziesz w naszym asortymencie – nie jest ona dostępna w zestawie z zamawianym gniazdkiem głośnikowym, dlatego musisz zakupić ją oddzielnie. Gniazdka mogą być stosowane w systemie ramek wielokrotnych! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie!