Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Przesłony torów prądowych
  • Uziemienie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda elektryczne Ospel Aria - wysoka jakość i designerski wygląd

Kolekcja Aria marki Ospel uwzględnia szerokie spektrum produktów zaliczanych do podtynkowego osprzętu elektrycznego. W asortymencie znajdują się między innymi różnorodne gniazdka elektryczne, które charakteryzują się schludną estetyką i eleganckim wzornictwem. Tego rodzaju akcesoria stanowią podstawowy element wyposażenia pokojów, więc każdy prędzej czy później stanie przed wyzwaniem związanym z wybraniem konkretnego modelu. Warto wówczas postawić na nienagannie wysoką jakość i zdecydować się na zakup gniazd elektrycznych Aria Ospel.

Produkty z ekskluzywnej kolekcji Aria są dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych. Biel, ecru, srebro, szarość, czerń to barwy charakterystyczne dla tej serii. Gniazda elektryczne sprawiają wrażenie designerskich, są proporcjonalne i doskonale prezentują się na ścianach. Nie sposób odmówić im atrakcyjnego wyglądu, ale także funkcjonalności, gdyż niektóre modele wzbogacono o dodatkowe elementy, takie jak port USB.

Gniazda elektryczne o niepodważalnej funkcjonalności

Gniazda elektryczne z kolekcji Aria są niezwykle różnorodne. Seria uwzględnia bowiem modele pojedyncze, podwójne, potrójne, a także bryzgoszczelne (hermetyczne). Do najpopularniejszych zaliczają się gniazda pojedyncze Aria z bolcem uziemiającym. Należą do standardowego wyposażenia wnętrz, ponieważ korespondują z większością wtyczek używanych w Polsce. Część modeli z tej linii została wyposażona w port USB, który znacząco zwiększa codzienną przydatność, a także przesłony torów prądowych. Stanowią zabezpieczenie zapobiegające włożeniu do gniazda czegokolwiek innego niż wtyczka, wpływając tym samym na bezpieczeństwo najmłodszych domowników.

Gniazda podwójne i potrójne Aria Ospel charakteryzują się zwiększoną użytecznością, gdyż pozwalają na podłączenie większej liczby wtyczek. Natomiast modele hermetyczne, powstałe w zgodzie z normą IP44, sprawdzają się w miejscach narażonych na zwiększoną wilgoć, czyli w łazience lub piwnicy. Każdy z nich ma uziemienie.