Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Przesłony torów prądowych
  • Uziemienie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda elektryczne Ospel Impresja – tradycyjne, nowoczesne i zróżnicowane kolorystycznie

Nieodzownym elementem każdego wnętrza są gniazda elektryczne. Powinny one zostać rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń. Warto przemyśleć umiejscowienie gniazdek, które powinny być łatwo dostępne i odpowiednio zabezpieczone. Ważna jest także estetyka gniazdek, które muszą harmonijnie wpisywać się w design panujący w pomieszczeniu.

Specyfikacja techniczna gniazdek Ospel z serii Impresja

W serii Ospel Impresja znajdują się gniazda pojedyncze, podwójne oraz potrójne, zatem można z łatwością dopasować ich ilość do potrzeb użytkowych. Gniazda elektryczne podwójne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest dostęp do kilku gniazdek jednocześnie – w kuchni, gdzie stale podpięta jest lodówka czy czajnik elektryczny, a także w łazience, gdzie jedno gniazdko zajmuje wtyczka pralki. Warto w takich miejscach zadbać o większą ilość gniazdek, które pozwolą w wygodny sposób podpiąć do prądu doraźnie wykorzystywane akcesoria.

Nowoczesne gniazdka elektryczne, zoptymalizowane do potrzeb

W pomieszczeniach, w których ważna jest szczelność i ochrona gniazdek przed zachlapaniem wodą lub działaniem nadmiernej wilgoci, doskonale sprawdzą się gniazdka elektryczne bryzgoszczelne. Są one wyposażone w specjalną klapkę ochronną. Bogata oferta obejmuje również gniazdka z uziemieniem tradycyjnym, uziemieniem typu Schuko oraz bez uziemienia. Ciekawą propozycją są gniazdka z wbudowanym wejściem USB – pozwalają one na ładowanie urządzeń mobilnych bezpośrednio przez wtyczkę USB, co niweluje konieczność zajmowania gniazdka. W ofercie można znaleźć też gniazda z przesłonami torów prądowych – te zabezpieczenia sprawdzają się w miejscach, gdzie często przebywają małe dzieci.

Seria Ospel Impresja dostępna jest w rozmaitych odcieniach kolorystycznych – białe, écru, srebrne i w barwie tytanu, a także złote gniazdka elektryczne staną się nie tylko praktycznym elementem, ale również niebanalną ozdobą wnętrz.