Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Ospel Sonata - łączniki w Twoim domu

Szukasz gustownego wykończenia instalacji elektrycznej? Wystarczy spojrzeć na ofertę łączników z serii Ospel Sonata. Znajdują się w niej rozmaite propozycje, a każda z nich jest godna uwagi. Bez problemu wybierzesz łączniki, które doskonale dopasują się do Twoich oczekiwań. Do miejsc do których nie dochodzi światło dzienne polecamy łączniki z podświetleniem.

Włączanie i wyłączanie światła jest wprawdzie prostą czynnością, ale nie w każdym pomieszczeniu sprawdzi się standardowy model łącznika. Niekiedy specyfika projektu domu wymaga zakupu różnych produktów. Kolekcja Ospel Sonata pozwala cieszyć się nie tylko użytecznością, ale także gustownym wyglądem obudowy mechanizmu.

Wyłączniki - różne rodzaje w serii Ospel Sonata

Pośród bogatej oferty serii Ospel Sonata znajdują się rozmaite rodzaje wyłączników. Należą do nich na przykład łączniki jednobiegunowe, które cechuje prosta konstrukcja, co ułatwia włączanie jednego źródło światła. Więcej możliwości oferują posiadające dwa przyciski łączniki podwójne świecznikowe. Pozwala to na strefowe oświetlenie konkretnej części pomieszczenia.

Przydatnym uzupełnieniem domowej instalacji elektrycznej są łączniki schodowe. Umożliwiają zapalenie lampy bez konieczności pokonywania całej klatki, aby dosięgnąć kontaktu. Funkcję wykorzystuje się również na korytarzach lub w długim przedpokoju. Co ważne, łączniki z tej serii są bardzo proste w montażu, więc nie potrzebujesz specjalistycznej pomocy elektryków.

Eleganckie wyłączniki oświetlenia

Istotną zaletą wyłączników z serii Ospel Sonata jest ich wygląd. Zostały zaprojektowane ze smakiem i w oparciu o najnowsze trendy dominujące we współczesnym designie. Nienachalna linia obudowy mechanizmu świetnie sprawdza się w minimalistycznych wnętrzach i sprawia, że łączniki są elementem wyróżniającym się na ścianie.

Dodatkowym atutem wyłączników z serii Ospel Sonata jest zróżnicowanie kolorystyczne. Producent przygotował aż sześć wariantów kolorystycznych, co pozwoli Tobie dopasować obudowę do wystroju pomieszczenia. Do wyboru jest m.in. ponadczasowa biel, nowoczesna matowa biel, gustowne ecru, prestiżowe srebro czy majestatyczny szampański złoty.