Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Przesłony torów prądowych
  • Uziemienie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda elektryczne z serii Ospel As – parametry zoptymalizowane do potrzeb

W każdym wnętrzu powinno znaleźć się co najmniej jedno gniazdko elektryczne, choć najczęściej ich ilość jest większa, co przekłada się bezpośrednio na funkcjonalność pomieszczenia. Kilka gniazdek umieszczonych w jednym pokoju pozwala dowolnie podpinać potrzebne sprzęty elektryczne, dzięki czemu na każdą wtyczkę znajdzie się miejsce, nie będzie też konieczności wypinania jednego urządzenia, by podpiąć drugie. Warto dostosować rozmieszczenie gniazdek w taki sposób, aby jak najlepiej zoptymalizować swoją przestrzeń – niezależnie, czy jest to mieszkanie prywatne, lokal biurowy czy usługowy. Dzięki bogatemu asortymentowi gniazdek elektrycznych możesz zmaksymalizować użyteczność pomieszczeń.

Wysokojakościowe gniazdka elektryczne Ospel As o zróżnicowanym przeznaczeniu

W naszej ofercie znajdziesz gniazda elektryczne pojedyncze, które wydają się najbardziej popularnymi modelami. Ich przeznaczeniem jest montaż w każdym wnętrzu, gdzie potrzebny jest łatwy dostęp do zasilania. Oferujemy również gniazdka podwójne i potrójne, które mogą być wyposażone w specjalne zabezpieczenie przed dziećmi – gniazda z przesłonami torów prądowych są jednymi z najbardziej bezpiecznych, niwelują bowiem niepowołany dostęp do gniazdka. Gniazda podwójne, które odnajdziesz w tej kategorii można nabyć w wersji kompletnej lub do montażu w ramkach. Modele potrójnych gniazdek elektrycznych znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie do jednego źródła prądu podłączanych jest kilka płaskich wtyczek. Jeśli wybierasz gniazdka do łazienki lub kuchni, najtrafniejszym rozwiązaniem będą gniazdka bryzgoszczelne (hermetyczne), posiadające specjalną klapkę, zabezpieczającą przed wilgocią.

Wybierz idealny model gniazdka

Dzięki rozbudowanej ofercie możesz dowolnie eksperymentować z doborem gniazdek, gdyż ich zróżnicowane modele i parametry pozwalają na dokonanie idealnego wyboru. Znajdziesz tu gniazdka z bolcem uziemiającym lub bez uziemienia, dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, ecru, srebrnej, satyna light.