Seria Sonata Touch to nowoczesne łączniki elektroniczne wyposażone w szklany panel dotykowy. Została zaprojektowana dla klientów poszukujących łączników sterowanych dotykiem, które jednocześnie nawiązują do reszty produktów z serii Sonata. Łączniki nie wymagają specjalnie przygotowanej instalacji, dzięki czemu można zastąpić nimi tradycyjne łączniki. Modułowa konstrukcja łączników Sonata Touch, umożliwia konfigurowanie ze wszystkimi produktami serii Sonata w ramkach od pojedynczej do pięciokrotnej.

Dowiedz się więcej o serii Sonata Touch

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Stopień ochrony
Wyczyść Zastosuj

Łączniki dotykowe Sonata Touch

Projektując nowoczesne i funkcjonalne wnętrze, nie można zapomnieć o szczegółach takich jak wykończenie. Dlatego też tak ważne jest dobranie odpowiednich łączników. Sonata Touch to jednocześnie eleganckie oraz nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu. W ofercie znajdują się łączniki pojedyncze, podwójne, potrójne, a także żaluzjowe. Tak szeroka gama produktów w połączeniu z nowoczesnymi ramkami sprawia, że sprzęt pasuje idealnie do każdego domu.

Łączniki dotykowe Sonata Touch nie tylko pasują perfekcyjnie do nowoczesnych wnętrz, ale także nawiązują stylistycznie do reszty serii Sonata. Dzięki temu dotykowe przełączniki będą spójnie prezentować się obok innych produktów, takich jak ściemniacze, czujniki ruchu czy ładowarki USB. Same łączniki występują w wersji białej oraz czarnej. Te klasyczne i subtelne kolory z pewnością wpasują się świetnie w każde wnętrze. 

Najważniejsze zalety Sonata Touch

Łączniki dotykowe to przede wszystkim wykonane ze szkła minimalistyczne przyrządy, które pozwalają na przełączanie światła czy też sterowanie żaluzjami za pomocą dotyku, a także samego zbliżenia się do łącznika. Wizualne potwierdzenie wykonanej czynności następuje poprzez zmianę subtelnego, LED-owego światła. Wyłączenie przekaźnika sygnalizowane jest na niebiesko, włączenie zaś — na czerwono. To intuicyjny i elegancki sposób rozróżnienia stanów, w których znajduje się łącznik.

Sonata Touch to również przyrządy o wysokiej jakości wykonania. Zewnętrzna część łączników wykonana jest ze szkła. Wewnątrz zaś znajdują się trwałe moduły przekaźników. Ich żywotność może sięgnąć nawet do miliona cykli. Wszystko to składa się na trwały sprzęt dobrej jakości, który może służyć latami. Łączniki Sonata Touch to nie tylko świetna inwestycja, ale również prosty montaż. Mimo nowoczesnej konstrukcji sposób instalacji nie różni się znacząco od tradycyjnych modeli.