Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Kategoria modułu
Wyczyść filtr
Ekranowanie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Kategoria modułu
  • Ekranowanie
Wyczyść Zastosuj

Gniazda komputerowe – Ospel Aria

Na piękne wnętrza składają się zarówno duże meble, jak i małe dodatki. Doskonale dopasowane włączniki oraz gniazda komputerowe dopełniają całości aranżacji. Porty Ospel Aria zaprojektowano w taki sposób, aby stworzyć piękne elementy elektroinstalacyjne. Duża dostępność sprawia, że wybór modelu idealnie pasującego wnętrza domu jest niezwykle proste. Oprócz tego opisywane produkty są także trwałe i zrobione z materiałów wysokiej jakości. Służą bezawaryjnie w każdym mieszkaniu.

W ofercie sklepu znajdziesz popularne gniazda komputerowe pojedyncze i podwójne, za pomocą których podłączysz kable sygnałowe typu skrętka. Gniazda należy dopasować do istniejącej instalacji – dostępne są gniazda nieekranowane i ekranowane i kategorie 5e i 6. Takie dodatki świetnie sprawdzają się w domach oraz niewielkich biurach. Wykonanie z dbałością o każdy szczegół sprawia, że gniazda są trwałe i mocne. Warto dodać, że nawet po latach użytkowania złącze RJ45 wciąż ciasno przylega do gniazda, co oznacza niezakłócony przesył danych.

Stwórz domową sieć komputerową

Gniazda internetowe Ospel Aria można także stosować do systemów ramkowych wielokrotnych. Podtynkowy montaż sprawia, że element jest stabilny i odporny na upływ czasu. Największy atut tej serii dodatków to dostępność wykończeń oraz możliwości doboru nowoczesnych ramek do kompletu. Klienci mogą wybierać spośród różnych kolorów gniazd komputerowych oraz dostępnych ramek ze szkła czy szczotkowanego metalu. Aby w pełni skorzystać z funkcji gniazd, należy kupić zestaw pasujący do wnętrza.

Ospel to jeden z czołowych producentów sprzętu elektrycznego; na polskim rynku istnieje od ponad sześćdziesięciu lat. Kupując elementy tej marki, masz gwarancję, że są solidne i pięknie wykonane. Dobrym tego przykładem jest seria gniazd Aria. To połączenie nowoczesnego designu z pełną funkcjonalnością. Gniazda komputerowe pierwszej klasy zapewniają doskonałą transmisję. Pozytywne opinie specjalistów z branży elektrycznej nie wymagają dodatkowego komentarza.