Ramka potrójna Biały As - R-3G/00
- Kod producenta: R-3G/00
- Kod systemowy: AS-00-049
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
8,38zł
7,96zł
Opis
Ramki do serii As są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie.
O serii
Kolekcja osprzętu elektroinstalacyjnego As wyróżnia się geometryczną formą, przełamaną delikatnymi krzywiznami ramek. Stanowi połączenie dynamicznego wzornictwa i neutralnej kolorystyki. Dzięki konkurencyjnej cenie i ponadczasowemu designowi produkty z serii As świetnie sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej i dla inwestycji.
Produkty z serii As występują w pięciu kolorach: białym, ecru, srebro, satyna light i czarny metalik.


Dane techniczne
| Seria: | As |
| Kod producenta: | R-3G/00 |
| EAN: | 5907577451875 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Krotność: | 3x |
| Kierunek montażu: | Uniwersalny |
| Szerokość: | 226 mm |
| Wysokość: | 84 mm |
| Grubość: | 10 mm |