Ramka pojedyncza Czarny matowy Aria - R-1U/33
- Kod producenta: R-1U/33
- Kod systemowy: ARIA-33-034
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
- Seria: Aria
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Czarny matowy
Opis
Ramki do serii Aria są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie.
O serii
Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.
Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.


Dane techniczne
| Seria: | Aria |
| Kod producenta: | R-1U/33 |
| EAN: | 5907577484613 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Krotność: | 1x |
| Kierunek montażu: | Uniwersalny |
| Szerokość: | 82 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Grubość: | 9 mm |