Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Krotność
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Kolor
  • Krotność
Wyczyść Zastosuj

Ramki Ospel – Karo

Estetyczny wygląd pomieszczeń uzyskuje się między innymi dzięki ciekawym dodatkom. Kolorowe ramki z serii Karo nadadzą każdemu wnętrzu charakterystycznego stylu. Zostały wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia. Ramki z serii Karo posiadają nowoczesny wygląd i doskonale uzupełniają aranżację współczesnego domu, gdzie liczy się prostota i elegancja. Solidność wykonania gwarantuje, że będą służyć długie lata. Są uniwersalne – można je zamontować nie tylko w poziomie, ale także w pionie.

Duży wybór barw pozwoli na dopasowanie ramek do każdego pomieszczenia. Można zdecydować się na klasyczny biały, elegancki czekoladowy metalik, ecru perłowy, perłową czerwień, srebrny perłowy, wesołą limonkę czy lawendę, ciekawy tytan strukturalny, stonowane wenge, szlachetny burgund albo nasycony satynowy turkus. Niestandardowe kolory pozwolą wyeksponować oryginalne wnętrze, mogą być też jedynym barwnym akcentem surowego minimalistycznego pomieszczenia. Stworzą spójną całość z innymi dodatkami w domu czy biurze.

Firma Ospel przygotowała szeroki wybór ramek pojedynczych, podwójnych, potrójnych, poczwórnych i pięciokrotnych. Pojedyncze mają kształt kwadratowy, a wielokrotne – prostokątny. Pasują do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych. Zakup ramek wielokrotnych przekłada się na niższy koszt i łatwość mocowania, a także na krótszy czas, jaki trzeba przeznaczyć na montaż. Ich zastosowanie pozwoli podnieść bezpieczeństwo instalacji elektrycznej w pomieszczeniach.

Ramki skutecznie maskują fragmenty instalacyjne. Są proste w montażu, sprawdzą się też na nierównym podłożu. Tworzywo jest łatwe do mycia i konserwacji, odporne na blaknięcie i zarysowania. Plastik jest świetny jako izolacja w przypadku zwarcia. Doskonale spełnia swoją użytkową rolę. Bez problemu można je też zdemontować w razie potrzeby.