Gniazdo pojedyncze z uziemieniem Satyna light Kier - GP-1WZ/45
- Kod producenta: GP-1WZ/45
- Kod systemowy: KIER-45-027
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
14,51zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Kier
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Satyna light
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Prąd znamionowy 16 A
Opis
Standardowe gniazdo elektryczne pojedyncze z bolcem uziemiającym. Kompletne z ramką.
Dane techniczne
| Seria: | Kier |
| Kod producenta: | GP-1WZ/45 |
| EAN: | 5907577473624 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Satyna light |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj podłączenia: | Zaciski śrubowe |
| Przesłony torów prądowych | Nie |
| Uziemienie: | Tak |
| Ramka w zestawie: | Tak |
| Szerokość: | 88 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Głębokość wbudowania: | 26 mm |