Gniazdo bryzgoszczelne IP-44 Biały, klapka biała Akcent - GPH-1AZ/00/w
- Kod producenta: GPH-1AZ/00/w
- Kod systemowy: AKCENT-00-026
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
19,22zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Akcent
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Biały
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-44
- Prąd znamionowy 16 A
Opis
Gniazdo hermetyczne z klapką przystosowane do montażu w miejscach o podwyższonej wilgotności np. w łazience.
Dane techniczne
| Seria: | Akcent |
| Kod producenta: | GPH-1AZ/00/w |
| EAN: | 5907577411008 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-44 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj podłączenia: | Zaciski śrubowe |
| Przesłony torów prądowych | Nie |
| Uziemienie: | Tak |
| Ramka w zestawie: | Tak |
| Szerokość: | 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Głębokość wbudowania: | 26 mm |