Seria Impresja dostępna jest teraz także w kolorze czarny metalik.

Ospel Impresja Czarny metalik

Seria Ospel Impresja dostępna jest teraz także w kolorze czarny metalik. Niezwykle okazała i elegancka czerń podkreśli wystrój każdego wnętrza. Zobacz jak prezentuje się nowy kolor!

Czym jest seria Impresja?

Seria Ospel Impresja to doskonale znana i dostępna na rynku już od kilku lat seria osprzętu elektrycznego, która łączy w sobie funkcjonalność z elegancką i lekko wypukłą linią opartą na kwadracie.  Dzięki temu wygląda ona świetnie zarówno w klasycznych wnętrzach jak i w nowoczesnych i industrialnych aranżacjach. Dzięki bogatej kolorystyce, a także ramkom szklanym i metalowym dopasowanie do wystroju wnętrza nie stanowi problemu.

Do tej pory Impresja była dostępna w pięciu kolorach: białym, ecru, srebrnym, tytanowym, antracytowym oraz złotym. Do tego grona dołącza teraz znany z serii Sonata i Aria kolor czarny metalik.

Ospel Impresja Czarny metalik

Ospel Impresja w kolorze czarnym

Elegancka czerń znakomicie podkreśli wystrój nowoczesnego wnętrza. Gniazdka w kolorze czarnym to zaraz po kolorze białym najchętniej wybierany osprzęt elektryczny. W kolorze czarnym są dostępne wszystkie produkty z serii Impresja: włączniki, gniazdka, ramki, gniazda komputerowe, ściemniacze, gniazda antenowe, regulatory temperatury czy czujniki ruchu. Do połączenia z czarnym osprzętem polecamy ramki Impresja Prestige, wykonane ze szkła oraz szczotkowanego aluminium.

Ospel Impresja Czarny Metalik + śliwka szkło
Ospel Impresja Czarny Metalik + szczotkowane aluminium
Ospel Impresja Czarny Metalik + szczotkowana satyna
Ospel Impresja Czarny Metalik + szczotkowany antracyt
Ospel Impresja Czarny Metalik + białe szkło
Ospel Impresja Czarny Metalik + czarne szkło
Ospel Impresja Czarny Metalik + szare szkło
Ospel Impresja Czarny Metalik + limonka szkło

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.