Ściemniacz przyciskowo-obrotowy Sonata Nowe Srebro - ŁP-8RM/m/44
- Kod producenta: ŁP-8RM/m/44
- Kod systemowy: SONATA-44-009
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
226,11zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Sonata Nowe Srebro
- Gwarancja: 24 miesiące
- Kolor: Nowe srebro
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Zasilanie: 230V ~50Hz
Opis
Ściemniacz służy do załączania i wyłączania oraz regulacji natężenia światła w mieszkaniach lub innych pomieszczeniach, np. biurach, sklepach, itp. Załączanie i wyłączanie następuje poprzez naciśnięcie pokrętła a regulacja poprzez obrót pokrętłem. Aby uzyskać jaśniejsze światło należy obrócić pokrętło w prawo (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.
Ściemniacz przyciskowo-obrotowy przystosowany do obciążenia żarowego i halogenowego.
Ściemniacz nie współpracuje z oświetleniem LED. Model ściemniacza kompatybilny ze źródłami LED jest dostępny tutaj.
Dane techniczne
| Seria: | Sonata Nowe Srebro |
| Kod producenta: | ŁP-8RM/m/44 |
| EAN: | 5907577471378 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Nowe srebro |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Materiał: | Nowe srebro (stop miedzi, niklu i cynku) |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Rodzaj podłączenia: | Zaciski śrubowe |
| Zasilanie: | 230V ~50Hz |
| Zakres obciążenia: | 40-400W |
| Rodzaj obciążenia: |
|
| Ramka w zestawie: | Nie |
| Współpraca z LED: | Nie |