32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Gniazda elektryczne pojedyncze - Ospel Sonata

Gniazda pojedyncze to najpopularniejszy rodzaj gniazd stosowany w nowoczesnych wnętrzach. W serii Ospel Sonata dostępne są zarówno standardowe gniazda z uziemieniem jak i bez. Gniazda z uziemieniem Schuko przeznaczone są na rynek innych krajów np. do Niemiec, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby używać ich również w Polsce. Jeżeli w naszym mieszkaniu częstym gościem są dzieci, warto zakupić gniazda wyposażone dodatkowo w przesłony torów prądowych, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do gniazda. Więcej informacji o wyborze gniazd znajdziesz w naszym poradniku: Jakie wybrać gniazdo elektryczne?

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gniazda elektryczne pojedyncze Ospel Sonata

Standardowe, pojedyncze gniazdka elektryczne to jedne z modeli najczęściej pojawiających się w przestrzeniach mieszkalnych. Występują w różnych wariantach i cechują się zróżnicowanymi parametrami oraz dodatkowymi udogodnieniami i zabezpieczeniami, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. W serii Ospel Sonata znajdziesz gniazdka w rozmaitych wersjach kolorystycznych – klasycznej bieli i écru, eleganckiej czerni i oryginalnym brązie, a także ekstrawaganckim złotym odcieniu. Bez trudu wybierzesz modele, idealne do Twoich wnętrz, zarówno pod względem użytecznym, jak i wizualnym!

Parametry, decydujące o jakości i bezpieczeństwie

Proponujemy gniazdka elektryczne z uziemieniem, bez uziemienia lub z alternatywnym rodzajem uziemienia Schuko. Ten ostatni wariant produkowany jest wprawdzie na rynki zagraniczne, jednak bez obaw można stosować go również w naszym kraju. Od tradycyjnych gniazdek z uziemieniem różni się umiejscowieniem bolców, które znajdują się po bokach gniazdka, a nie w centralnej jego części. Najwyższy poziom zabezpieczenia stanowią przesłony torów prądowych oraz blokada gniazdka, zwalniana wyłącznie kluczem uprawniającym. Właściwości te sprawiają, że niemożliwe jest niepożądane popłynięcie prądu, które mogłoby skutkować niebezpiecznym porażeniem. Ma to znaczenie szczególnie w miejscach, gdzie dostęp do gniazdka mają dzieci.

Dodatkowe funkcjonalności gniazdek elektrycznych

Pojedyncze gniazdka z ładowarką USB zyskują coraz większą popularność – wygoda ładowania urządzeń mobilnych, dzięki dostępności bezpośredniego wejścia USB w konstrukcji kontaktu nie może zostać niedoceniona! W ofercie znajdują się również pojedyncze gniazdka ekwipotencjalne oraz specjalistyczne gniazdka wtyczkowe DATA.

Obszerna oferta sprzyja zrealizowaniu satysfakcjonujących zamówień i wyposażeniu swoich przestrzeni – mieszkalnych, usługowych i biurowych – w praktyczne akcesoria elektryczne o wzmożonej funkcjonalności i użyteczności.

Please wait...