Łącznik schodowy natynkowy Biały Bis - ŁN-3B/00
- Kod producenta: ŁN-3B/00
- Kod systemowy: BIS-00-003
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
20,00zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Bis
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Biały
- Typ montażu: Natynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Prąd znamionowy 10 AX
Opis
Łącznik, który w parze z drugim łącznikiem schodowym pozwala sterować oświetleniem z dwóch różnych miejsc. Przełączenie jednego z pary powoduje zmianę stanu obwodu (otwarty/zamknięty) na stan przeciwny. Używany na klatkach schodowych lub korytarzach np. można włączyć światło na parterze i wyłączyć je na wyższym piętrze.
Dane techniczne
| Seria: | Bis |
| Kod producenta: | ŁN-3B/00 |
| EAN: | 5907577425647 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 AX |
| Rodzaj podłączenia: | Szybkozłącza |
| Szerokość: | 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |