Łącznik podwójny, świecznikowy z podświetleniem natynkowy Biały Bis - ŁN-2BS/00
- Kod producenta: ŁN-2BS/00
- Kod systemowy: BIS-00-009
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
24,94zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Bis
- Gwarancja: 7 lat
- Kolor: Biały
- Typ montażu: Natynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Kolor podświetlenia: Pomarańczowy
- Prąd znamionowy 10 AX
Opis
Łącznik wyposażony w dwa klawisze, umożliwiający stopniowe włączanie dwóch obwodów oświetleniowych. Używany najczęściej do załączania żyrandoli (podzielonych na 2 lub więcej stref).
Dane techniczne
| Seria: | Bis |
| Kod producenta: | ŁN-2BS/00 |
| EAN: | 5907577425708 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor podświetlenia: | Pomarańczowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 AX |
| Rodzaj podłączenia: | Szybkozłącza |
| Szerokość: | 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |