Seria As dostępna jest teraz także w kolorze czarny metalik.

Ospel As Czarny metalik

Seria Ospel As dostępna jest teraz także w kolorze czarny metalik. Uniwersalne i geometryczne kształty serii As w kolorze czarnym to idealny przepis na wyjątkowo udane połączenie przy zachowaniu atrakcyjnej ceny serii As. Zobacz jak prezentuje się nowy kolor!

Czym jest seria As?

Seria Ospel As to doskonale znana i dostępna na rynku już od kilku lat seria osprzętu elektrycznego, która łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasową i elegancką konstrukcją. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Zarówno główne elementy, jak i ramki uzupełniające oparte są na kwadracie z mocno zarysowanymi rogami. Kąty są ostre, doskonale odwzorowują geometryczny trend w aranżacji wnętrz. 

Do tej pory As był dostępny w czterech kolorach: białym, ecru, srebrnym i satyna light. Podstawowe produkty w kolorze czarnym można było spotkać jedynie w niektórych marketach budowlanych. Od teraz czarny kolor jest dostępny w pełnej gamie produktów.

Ospel As Czarny metalik

Ospel As w kolorze czarnym metalik

Elegancka czerń znakomicie podkreśli wystrój minimalistycznego wnętrza. Gniazdka w kolorze czarnym to zaraz po kolorze białym najchętniej wybierany osprzęt elektryczny. Czarny Ospel As jest dostępny w pełnym przekroju produktów. W kolorze czarnym są dostępne wszystkie produkty z serii As: włączniki, gniazdka, ramki, gniazda komputerowe, ściemniacze, gniazda antenowe, regulatory temperatury czy czujniki ruchu. Od dzisiaj produkty z serii Ospel As w kolorze czarnym metalik możesz już zamawiać w sklepie e-Ospele!

Ospel As Czarny Metalik łącznik pojedynczy z podświetleniem
Ospel As Czarny Metalik gniazdo pojedyncze z ładowarką USB
Ospel As Czarny Metalik łącznik podwójny
Ospel As Czarny Metalik ściemniacz do LED

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.